Що буде з цінами на бензин і дизель до кінця року

Ціни на газ і дизель до кінця 2019 року в Україні вже не будуть підвищуватись. Таку думку, зокрема, висловив Юрій Корольчук з Інституту енергетичних стратегій.

Що буде з цінами на бензин і дизель до кінця року - today.ua

Він зазначив, що на сьогоднішній день немає підстав вважати, що в Україні різко підвищаться ціни на паливо. Також експерт наголосив, що немає передумов для зниження вартості нафти на світовому ринку. Корольчук також сумнівається, що до кінця поточного року зміцниться курс гривні, тому водіям не потрібно чекати, що ціни на паливо впадуть. Проте, вони і не підскочать різко в ціні.

Слід зазначити, що з літа 2019 року в Україні стали менше ввозити з Росії пропан-бутану і дизпалива. Через дефіцит, на думку деяких експертів, вартість палива на українських АЗС підскочить, проте цього поки що не відбулося. Другий місяць поспіль ціна на бензин і дизель залишається приблизно на одному рівні, а в жовтні автогаз навіть подешевшав.

У вересні в Україні вартість дизпалива збільшилася на 10%, а бензин став на 2-3% дешевше.

Поки що в Україні не спостерігається дефіциту на дизель і бензин, адже виробники встигли зробити необхідні запаси. Крім того, Білорусь відновила постачання палива, що сприятливо позначилося на ринку.

Нагадаємо, у Кабінеті міністрів України підтримали ідею компанії Коломойського підкоригувати ставки акцизів на скраплений газ і бензин.

ДЖЕРЕЛОautonews.ua