Ще один губернатор заявив про відставку

1841
Ще один губернатор заявив про відставку - today.ua

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна оголосив про намір покинути свій пост. Відповідну відеозаяву він розмістив 23 квітня на сторінці у “Фейсбуці”.

Степан Барна повідомив, що заяву про відставку він направить вже новообраному президенту України після його інавгурації.

При цьому Барна пообіцяв і далі працювати для того, щоб «не допустити «реваншу, приходу в політику тих, хто знищував Україну».

Як повідомляв Today.ua, раніше скласти повноваження перед новообраним президентом України заявили губернатори Львівської області Олег Синютка, Миколаївській — Олексій Савченко та Закарпатської — Геннадій Москаль. Останній вирішив балотуватися восени у Верховну Раду України.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка розповів про мотиви своєї відставки, про яку він оголосив напередодні.

“Це, мені здається, абсолютно нормальна європейська практика, коли я чітко дав сигнал суспільству, що завершилася каденція президента, і разом з людиною, яка довірила мені очолювати Львівську область, я йду з цієї посади, даючи можливість новому президенту сформувати свою управлінську структуру” , – зазначив Степан Барна.

загрузка...