Щастя в дім: астролог назвав знаки Зодіаку, яким потрібно завести кота

Усі по-різному ставляться до домашніх вихованців, при цьому хтось віддає перевагу собакам, а хтось виключно котам. За словами астрологів, деякі люди і не підозрюють, що вибір тварини залежить від їх знаку Зодіаку. Є три знака, яким настійно рекомендується завести у себе вдома кота. Тоді в житті цих людей настануть позитивні зміни.

Щастя в дім: астролог назвав знаки Зодіаку, яким потрібно завести кота - today.ua

Кішки можуть стати найкращими друзями для Тельців. Постійна зайнятість цього знака Зодіаку передбачає домашнього улюбленця, який зможе перебувати в квартирі без господаря тривалий час, а коли Телець повернеться з роботи, то кіт з радістю зустріне його і зробить масаж. Ці тварини діють дуже заспокійливо на Тельців, знімають стрес і сприяють розслабленню.

Ще один знак Зодіаку, якому просто необхідна котяча увага - Рак. Представники цього знака вибирають спокійних за темпераментом тварин, які створюють мінімум метушні в будинку. Вони з радістю заведуть кота довгошерстої породи - мейн-куна або перса. Будь-які проблеми зі здоров'ям тварин Раки сприймуть болісно, тому піклуватися про свого котика вони будуть з усією душею.

Щастя в дім: астролог назвав знаки Зодіаку, яким потрібно завести кота

Терези також не проти завести кошеня. Представники цього знака Зодіаку люблять спостерігати за іграми тварин і із задоволенням будуть витрачати свій час на всі котячі забави. Астрологи переконані, що Терезам потрібен чуйний і уважний друг, який може спокійно вислухати і зрозуміти. Кішки не вимагають такого суворого виховання, як собаки, тому Терези зможуть проявити з цими тваринами всю свою ніжність.

Раніше повідомлялося, які породи кішок приносять удачу і щастя в особистому житті.

ДЖЕРЕЛОvladtime.ru