СБУ викрила проросійського агента ФСБ

До Служби безпеки України (СБУ) надійшла нформація про вербування українського бізнесмена Тимофія Нагорного російською Федеральною службою безпеки (ФСБ). Про це на брифінгу повідомив голова управління СБУ Києва та області Олег Валендюк.

СБУ викрила проросійського агента ФСБ  - today.ua
Фото: РБК-Украина

Стало відомо, що Нагорний повинен був очолити в Україні проросійську політичну силу, яка б підтримувала проросійські інтереси: за відмову від курсу до НАТО, надання російській мові статусу другої національної тощо.

За словами Нагорного, його затримали в Москві на Марші миру в 2013 році та завербували. З того часу він періодично спілкувався з представниками Держдуми, але не частіше, ніж 4-5 разів на рік. Росія пропонувала бізнесменові всебічну допомогу за його послуги.

Нагадаємо, районний суд Києва обрав Тимофію Нагорному запобіжний захід у вигляді утримання під вартою і встановив заставу у сумі 528 600 гривень. Його звинувачують у державній зраді і шахрайстві.

https://www.youtube.com/watch?v=ANuYRRAy-YM

Раніше повідомлялося, що НАБУ порушило кримінальну справу стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України Сергія Семочко.

ДЖЕРЕЛОespreso.tv