САП перевірить доходи Юлії Тимошенко

735
САП перевірить доходи Юлії Тимошенко - today.ua

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) здійснить перевірки доходів народного депутата та кандидата в президенти Юлії Тимошенко. Про це повідомляється на сайті ГПУ.

Так, генеральний прокурор України Юрій Луценко доручив САП перевірити доходи лідера фракції “Батьківщина” Юлії Тимошенко.

У прес-службі Генпрокуратури наголошують, що на ім’я Луценка надійшла заява про вчинення зазначеною особою кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення, вчинене чиновником, який займає особливо відповідальне становище), а також ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) КК України.

Розслідування правопорушень, про які йде мова, знаходиться в компетенції антикорупційних органів. Закон забороняє доручати проведення досудового розслідування злочинів, підслідних НАБУ, будь-якому іншому органу.

У ГПУ зазначили, що здійснення нагляду за дотриманням законів під час проведення досудового розслідування НАБУ покладено на САП.

Нагадаємо, згідно із поданою декларацією, Тимошенко орендує у своєї сестри будинок під Києвом та користується 4 суміжними ділянками загальною площею 6 тисяч кв. м, які належать її двоюрідній сестрі та тітці нардепа. Власного автомобіля, як і житла, у Тимошенко згідно з декларацією немає. Доходи Тимошенко за минулий рік становили 560 тисяч гривень, з яких 225,5 тисячі – депутатська зарплатня.

загрузка...