Саакашвілі запропонував перенести з Києва адміністративний центр України

283
Саакашвілі запропонував перенести з Києва адміністративний центр України - today.ua
Loading...

Колишній президент Грузії і екс-глава Одеської області Міхеіл Саакашвілі, який 21 липня братиме участь у дострокових парламентських виборах, запропонував перенести з Києва адміністративний центр України. Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів.

За словами Саакашвілі, у Грузії парламент перенесли зі столиці до Кутаїсі у будівлю, яка, на думку політика, гірше, ніж будівля Верховної Ради України.

“Ми перенесли парламент до Кутаїсі і я хочу, щоб в Україні теж зробили, щоб адміністративний центр винести за межі Києва, новий будинок, з чистого листа почати”, – сказав політик.

На початку червня Рада США з географічних назв прийняла рішення змінити офіційне найменування столиці України з Kiev на Kyiv. Відповідні зміни в офіційні бази даних Ради США з географічних назв будуть внесені 17 червня 2019 року. Відзначається, що ряд англомовних ЗМІ вже використовують нове написання Києва, а також 40 аеропортів світу і ряд міжнародних організацій.

Нагадаємо, Міхеіл Саакашвілі пройшов медичну комісію і встав на військовий облік у Святошинському військкоматі. Він заявив, що “придатний до військової служби та готовий у разі потреби захищати Україну”.

Раніше повідомлялося, що Саакашвілі представив членів партії “Рух нових сил”, яка братиме участь у дострокових парламентських виборах.

Перейменування “Сватів” виявилося гучною “качкою”
У ЗМІ з’явилася інформація про те, що серіал “Свати” збираються перейменувати. Нібито сьомий сезон популярного серіалу повинен вийти під новою назвою “Золовка”. Російський актор Федір...
По-літньому тепло: синоптики розповіли, якою буде погода в неділю
Ледь не самий теплий жовтень за 134 років видався цього року в Україні. Прогноз погоди на неділю, 20 жовтня, продовжує радувати українців. Заступник начальника відділу...
Як збільшити кредитний ліміт у ПриватБанк: розкрили хитрощі
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта Приват24 на сайті Мінфіну про те, що банк не хоче підвищувати кредитний ліміт. Фінансова установа звернула увагу українців на те,...
Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...