“Зусилля - подвоїти“: Порошенко прокоментував санкції ЄС проти Росії

Необхідно примушувати РФ, зокрема, до відновлення і забезпечення свободи судноплавства в Керченській протоці і Азовському морі. Для цього потрібно подвоїти зусилля — насамперед, політичний тиск, в тому числі не скасовувати або не припиняти санкції.

“Зусилля - подвоїти“: Порошенко прокоментував санкції ЄС проти Росії - today.ua

Таку заяву п'ятий президент України зробив в ході сесії з питань безпеки Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС, передають ЗМІ.

Лідер партії "Європейська солідарність" переконаний в необхідності посилення політичного тиску на російську владу. Перш за все, політик бачить як результат безумовне і негайне звільнення «всіх незаконно утримуваних українських громадян як в Росії, так і на тимчасово окупованих територіях України».

Описуючи очікування від ЄС, Петро Порошенко навіть вжив вислів "атакувати" РФ.

"Я вітаю продовження санкцій ЄС проти Росії, зокрема, санкції за застосування сили в Керченській протоці в листопаді 2018 року. Санкції не можна призупинити або скасувати до повного виконання Мінських домовленостей і повернення Криму Україні", - переконаний він.

За словами політика, спільні зусилля повинні бути подвоєні, щоб «відновити і забезпечити свободу судноплавства в Керченській протоці і Азовському морі».

Як повідомлялося раніше, Рада Європейського союзу в четвер, 19 грудня, має формалізувати попереднє політичне рішення лідерів ЄС щодо продовження ще на 6 місяців секторальних санкцій проти "північного сусіда України".

Нагадаємо, нещодавно колишній глава держави прокоментував написання Мариною Порошенко заяви про звільнення з посади голови Українського культурного фонду. За словами політика, на його дружину тиснула нова влада, що й зумовило її рішення.

ДЖЕРЕЛОdialog.ua