Зеленський закликав знизити ціни на АЗС та пообіцяв розібратися з нелегалами

До Нового року в Україні може помітно подешевшати бензин та дизельне паливо, так як за це взявся особисто президент Володимир Зеленський. Він закликав операторів паливного ринку знизити роздрібну ціну на паливо згідно зі зміцненням курсу гривні.

Зеленський закликав знизити ціни на АЗС та пообіцяв розібратися з нелегалами - today.ua

Зеленський вчора, 23 грудня, провів робочу зустріч з представниками операторів українського паливного ринку. Саме там він і попросив їх знизити роздрібні ціни на паливо.

Український президент розкритикував програми лояльності операторів паливного ринку. Він сказав, що ціни, запропоновані за цими програмами, повинні бути для всіх автомобілістів.

У свою чергу, оператори паливного ринку поскаржилися Зеленському на засилля підпільних заправок, і закликали його вирішити цю проблему. Президент пообіцяв після новорічних свят «жорстко» розібратися з нелегальним паливним ринком.

Таким чином, українським водіям слід очікувати подальшого зниження цін на бензин і дизельне паливо. А ось ситуація з автогазом поки не дуже зрозуміла. Блакитне паливо поки дорожчає, хоча і не дуже помітно.

Ті ж водії, хто звик заправлятися на підпільних заправках, можуть незабаром втратити це джерело. Судячи з усього, правоохоронці серйозно займуться нелегальним паливним ринком.

ДЖЕРЕЛОObozrevatel.com