Зеленський прояснив ситуацію з вакцинами від COVID-19: “Україна не є рівноправним членом Європейського союзу“

Автор: Марченко Любов

Президент Володимир Зеленський вважає, що ситуація з пандемією розкрила проблеми з міжнародним авторитетом України. Нашої країни не виявилося в пріоритетному списку на отримання вакцини від коронавірусу, і Україні довелося стояти "з простягнутою рукою".

Зеленський прояснив ситуацію з вакцинами від COVID-19: “Україна не є рівноправним членом Європейського союзу“ - today.ua

Таку тезу Зеленський, зокрема, озвучив в інтерв'ю, яке він дав виданню Axios, що вийшло на HBO.

На жаль, Україна не потрапила у список країн, які отримали першочерговий доступ до вакцини від COVID-19. Через це українській владі доводиться просити західних партнерів про сприяння, говорить президент. Багато з них обіцяють допомогти, однак невідомо, наскільки реальними є їхні обіцянки. Та й саме по собі положення прохача доволі принизливе для країни.

"Дуже неприємно розуміти, що ти стоїш із простягнутою рукою", - зауважив Володимир Зеленський.

Популярні зараз

В одній із країн ЄС вирішено дати українцям дозвіл на тривале проживання

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

Стали відомі умови мирної угоди, за якою війна в Україні могла закінчитися навесні 2022-го року, - NYT

Зеленський прояснив ситуацію з вакцинами від COVID-19: “Україна не є рівноправним членом Європейського союзу“ Примітно, що ця ситуація з вакциною підштовхнула Володимира Зеленского до ще одного висновку. Наш гарант усвідомив, що Європа, незважаючи на дружні обійми Макрона і мудрі поради Ангели Меркель, не сприймає Україну як рівну собі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Той факт, що Україна не є рівноправним членом Європейського Союзу або світу, підтверджений умовами вакцинації", - не без досади зазначив президент.

Нагадаємо, 117 тисяч доз вакцини мають надійти в Україну вже в лютому у рамках міжнародного проекту COVAX. Цю вакцину направлять на щеплення медикам, які працюють в ковідних стаціонарах.