Деякі водії, які вперше сіли за кермо ще в часи СРСР, знають, що в дорозі можуть знадобитися різні предмети. Дехто з них досі возить з собою на всяк випадок господарське мило, сіль і аспірин. Сьогодні ми розповімо, чому їх потрібно мати в своїй машині.
Господарське мило для бензобака
Дороги в Україні і зараз не відрізняються якістю, а в часи СРСР вони були в кілька разів гірше. Водії щохвилини ризикували пошкодити шини, підвіску, і навіть бензобак. От якраз при пробитті бензобака і могло стати в нагоді господарське мило. Його використовували в якості замазки.
Господарським милом натирали пробоїну в сталевому бензобаку, що дозволяло доїхати до найближчого населеного пункту, а там вже поставити нормальну латку.
У наші дні цей дідівський прийом може здатися смішним. Проте, ми все-таки рекомендуємо на всякий випадок мати в багажнику один або два шматка господарського мила, якщо ви часто їздите на полювання, риболовлю, або просто любите активний відпочинок на природі.
Популярні зараз
Померла актриса Тері Гарр, відома ролями у серіалі “Друзі“ та фільмі “Тутсі“
Олена Зеленська розповіла про знайомство та початок відносин з майбутнім президентом України
У Польщі виник дефіцит працівників: названо вакансії та зарплати для українських біженців
Сіль для вікна
У часи СРСР деякі автомобілісти взимку возили в своїй машині невеликий мішечок з сіллю. Так вони боролися з запотіванням вікон і запобігали утворенню льоду на склі в самому салоні. Справа в тому, що сіль добре вбирає вологу. Цією її здатністю і користувалися водії. Правда, є думка, що шкідливо протирати скло мішечком із сіллю, адже сіль і автомобіль – речі несумісні.
Аспірин для АКБ
В СРСР деякі водії застосовували оригінальний спосіб, щоб реанімувати «сівший» акумулятор, в тих випадках, коли виявлялися далеко від населених пунктів. Вони в кожну ємність в акумуляторі клали по дві таблетки аспірину. В результаті акумулятор «оживав» і можна було запустити двигун. Правда, це тимчасова міра.
Після розпаду СРСР минуло дуже багато часу. З тих пір дороги та автомобілі стали краще. Однак деякі хитрощі радянських водіїв можуть стати в нагоді і сучасним водіям.