Навіщо водії при буксируванні машини на трос кладуть куртку

Автовиробники зараз випускають самі різні кросовери і позашляховики. Вони красиві, прохідні і високотехнологічні. Однак, навіть справжній позашляховик може застрягти на нашому бездоріжжі. І тоді бувалі водії при буксируванні автомобіля кладуть на трос бушлат або куртку. Навіщо вони це роблять?

Навіщо водії при буксируванні машини на трос кладуть куртку  - today.ua

Не так вже й рідко буває, що при спробі витягнути застряглий автомобіль за допомогою троса, прикріпленого до іншої машині, він обривається. Або ламається його кріплення. Підсумок може бути досить сумним. У кращому випадку обірваний кінець троса (деколи з уламком гака) потрапить в автомобіль, а в найгіршому випадку – потрапить в людину. Такі нещасні випадки, на жаль, не така вже й рідкість.

Тому досвідчені водії знають, що якщо витягуєш застряглий автомобіль – обов'язково поклади на трос спеціальний тросогаситель. До речі, часто в регламенті змагань з офф-роуду передбачається обов'язкова наявність тросогасителя до залізного тросу. Технікою безпеки ніхто не повинен нехтувати.

Якщо немає тросогасителя, але витягувати застряглу машину потрібно, то тоді водії кладуть на трос свою куртку або бушлат. При цьому в їх кишені обов'язково кладуть які-небудь важкі предмети.

Навіщо водії при буксируванні машини на трос кладуть куртку

Замість куртки або бушлата можна використовувати й інші речі, які виявляться, як кажуть, під рукою. Наприклад, на трос можна покласти яке-небудь старе покривало. Тобто використовуються речі або предмети, які погасять швидкість перерваного троса. Головне, щоб вони мали достатню вагу. В іншому випадку вони теж полетять разом з перерваним тросом.

ДЖЕРЕЛОAvtovzglyad.ru