З російського інфополя загадково зник Кадиров: син глави Чечні опублікував дивний пост у соцмережі

Автор: Марченко Любов

Рамзан Кадиров загадково зник із російських випусків новин. Ніхто не знає, куди пропав глава Чечні, без якого майже ні дня не обходилося на федеральних телеканалах. Тим часом у російських ЗМІ та в соцмережах публікують різні версії причин його зникнення.

З російського інфополя загадково зник Кадиров: син глави Чечні опублікував дивний пост у соцмережі - today.ua

Найбільш популярна - Рамзан Кадиров важко хворий і фактично перебуває при смерті. Про це повідомляють fakty.ua, посилаючись на Telegram-канал "ВЧК-ОГПУ".

ЗМІ пишуть, що у Грозному вже кілька днів ніхто не бачив кортежу Кадирова, який зазвичай привертає увагу мешканців столиці Чечні. Подейкують, що глава республіки перебуває у вкрай важкому стані. Начебто у нього відмовили нирки, а тепер спостерігається відмова печінки та інших органів.

До речі, чутки про те, що в Кадирова серйозні проблеми зі здоров'ям проникали у ЗМІ вже давно. 46-річний голова Чечні, який ще донедавна мав підтягнуту статуру, за останній рік якось раптово розплився, що може бути очевидною ознакою проблем із внутрішніми органами. Подейкували, що він має серйозні проблеми з нирками, про що опосередковано свідчило і його набрякле обличчя. І ось тепер кажуть, що проблеми зі здоров'ям серйозно посилилися.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

З російського інфополя загадково зник Кадиров: син глави Чечні опублікував дивний пост у соцмережі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Мимоволі підлив олії у вогонь і дивний пост, який розмістив у соцмережі син Кадирова Адам. Юнак пише, що він щасливий мати такого наставника, як батько, і що немає нічого надійнішого за батьківське плече. Але водночас він просить Всевишнього, щоби той його "оберігав". Втім, про недугу батька хлопець не згадує жодним словом.

Нагадаємо, журналісти виявили розкішну віллу Кадирова в Арабських Еміратах. Вона розташована на штучному острові Палм-Джумейра в Дубаї. Оренда такої вілли коштує 3 тисячі доларів на добу.