Військову допомогу Сполучених Штатів Ізраїлю та Україні все-таки вирішили розділити

Автор: Марченко Любов

Палата представників США розглядатиме окремо військову допомогу США Україні та Ізраїлю. Раніше президент Джо Байден пропонував розглянути її одним пакетом.

Військову допомогу Сполучених Штатів Ізраїлю та Україні все-таки вирішили розділити - today.ua

Про те, що військову допомогу Ізраїлю та Україні розділять, розповів республіканець Майк Джонсон, якого після тритижневої боротьби за владу між партіями було нарешті обрано спікером Палати представників.

Раніше президент США Джо Байден представив свій проект надання військової допомоги, в якому допомогу Україні, Ізраїлю та іншим країнам було передбачено одним пакетом у 106 мільярдів доларів. Проте Палата представників відхилила такий варіант. Зрештою, допомогу все-таки розглядатимуть окремо.

"Наш консенсус серед республіканців Палати представників полягає у тому, що нам потрібно розділити ці питання на дві частини", - заявив новообраний спікер.

Популярні зараз

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

З'явився докладний список категорій переселенців, яким продовжать виплату державної допомоги ВПО після 1 лютого

В Україні почалося стрімке зростання цін на картоплю: з'явились прогнози щодо подальшої вартості цього овочу

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

Він також додав, що після його особистої зустрічі з Байденом гарант погодився на такий варіант, про що повідомили адміністрацію Білого дому.

Військову допомогу Сполучених Штатів Ізраїлю та Україні все-таки вирішили розділити Майк Джонсон

Таким чином, на жаль, поки що ситуація складається не на користь України. Не останню роль у цьому відіграє сам Майк Джонсон, який від самого початку був супротивником надання військової допомоги Україні. Серед американських законодавців він є одним із тих, хто найменш підтримує Україну.

Не зміцнює наших позицій і скептицизм, який зростає серед інших членів Палати представників щодо допомоги нашій країні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Втім, як кажуть політичні експерти, США навряд чи зовсім відмовлять Україні у військовій допомозі, проте можуть її значно скоротити, що призведе до зниження наступального потенціалу ЗСУ.

Нагадаємо, екстрасенс Яна Пасинкова розповіла, коли закінчиться війна в Україні. Вона вважає, що активні військові дії триватимуть ще, як мінімум, 4 місяці.