Водіїв чекають нові штрафи: платити доведеться всім

Вже найближчим часом депутати Верховної Ради розглянуть законопроект №2809, який передбачає скасування штрафних балів за порушення правил дорожнього руху, зафіксованих у автоматичном режимі. Українським водіям потрібно, швидше за все, готуватися до нових штрафів.

Водіїв чекають нові штрафи: платити доведеться всім - today.ua

Законопроект №2809 зареєстрували у ВР в січні нинішнього року. Його автори вважають, що через штрафні бали у водіїв, що порушили правила дорожнього руху, створюється ілюзія вседозволеності. Замість того, щоб вдарити по «гаманцю» порушника, система штрафних балів дає йому можливість ще раз порушити ПДР. Порушників ПДР в цьому випадку штрафують тільки після того, як у нього закінчуються штрафні бали.

Яка ймовірність, що депутати ВР затвердять цей законопроект? Дуже висока. Ми практично не сумніваємося, що так і буде. Чому? Справа в тому, що профільні комітети вже схвалили цей законопроект. Вони рекомендували депутатам його затвердити. Значить, водіїв, які порушують ПДР, чекають нові штрафи.

Нагадаємо, що в Україні систему штрафних балів для водіїв за порушення ПДР ввели в 2015 році. У багатьох інших країнах теж є подібні системи, але у них трохи інший принцип.

ДЖЕРЕЛОMmr.net.ua