Водіїв за їзду по тротуару хочуть позбавляти “прав“

На сайті Президента України зареєстрували петицію, в якій пропонується посилити покарання водіям за їзду по тротуарах. За таке порушення ПДР хочуть позбавляти водійських прав.

Водіїв за їзду по тротуару хочуть позбавляти “прав“ - today.ua

В Україні немає офіційної статистики щодо кількості постраждалих пішоходів через водіїв, які їздять тротуарами. Але тільки в одному Києві в минулому році з-за таких водіїв на тротуарах загинуло 7 осіб.

Автор петиції вважає, що для водіїв за їзду по тротуарах потрібно посилити покарання. Тоді таких порушень ПДР стане менше.

У частичности, пропонується збільшити штраф за їзду тротуарами з 680 грн до 3 400 грн. При повторному порушенні – 5100 грн. У деяких випадках (наприклад, якщо водій зник з місця злочину) мова може йти про позбавлення водійських прав на термін до 3 років.

На момент написання цієї новини петицію щодо посилення покарання за їзду по тротуарах підписали вже 1370 осіб. Для того, щоб її розглянув Президент, вона повинна набрати 25000 голосів. Думаємо, що петиція легко їх набере, адже на її підписання в українців є ще 89 днів.

ДЖЕРЕЛОAuto.24tv.ua