Водіїв попередили про нові штрафи

Сьогодні, 6 квітня, в Україні набули чинності нові правила карантину, запроваджені через пандемію COVID-19. Якщо водії їх не будуть дотримуватися, то їм загрожує штраф у розмірі від 17 000 до 34 000 грн.

Водіїв попередили про нові штрафи - today.ua

До 24 квітня заборонені перевезення пасажирів автомобільним транспортом в містах і між містами. У тому числі заборонені перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

Перевезення легковими автомобілями дозволено. Але водіям потрібно врахувати деякі нові правила карантину. Зокрема, до 24 квітня не можна переміщатися групою більш двох чоловік. Тобто в легковому автомобілі тепер можуть перебувати одночасно не більше двох дорослих людей, не рахуючи дітей.

Забороняється перебування в громадських місцях без масок або респіраторів. Парковка вважається громадським місцем. Тому якщо ви зупиняєте свій автомобіль у спеціально відведеному для цього місці (наприклад, біля супермаркету), то не забудьте надіти маску. Інакше пильні поліцейські вас можуть оштрафувати.

За порушення правил карантину передбачається штраф у розмірі від 17 000 до 34 000 грн, а також кримінальна відповідальність.

ДЖЕРЕЛОSvidok.online