Водіїв каратимуть за парковку «всупереч здоровому глузду»

В українському законодавстві чітко визначено, в яких випадках паркування автомобіля вважається неправильним. Але в Запоріжжі хочуть діяти трохи інакше. Запорізьких водіїв будуть карати за парковку «всупереч здоровому глузду».

Водіїв каратимуть за парковку «всупереч здоровому глузду» - today.ua

В березні поточного року на вулиці Запоріжжя вийдуть інспектори з паркування. Ця служба вже повністю укомплектована і готова до роботи. Керуватися у своїй роботі запорізькі інспектори з паркування будуть не тільки ПДР, але і «здоровим глуздом». Це витікає зі слів голови департаменту правового забезпечення Запорізької міськради Валерія Зломиноги.

Інспектори будуть стежити за тим, щоб автомобілі не паркувалися на зупинках громадського транспорту, на пішохідних переходах, «зелених зонах», щоб вони не заважали іншим учасникам дорожнього руху (штраф для водіїв за неправильну парковку становить від 255 грн до 510 гривень, в залежності від виду порушення).

В українському законодавстві немає поняття «парковка всупереч здоровому глузду». Тому якщо порушення правил паркування було – воно повинно відповідати законодавству. В іншому разі дії інспекторів з паркування будуть, мабуть, неправомірними.

ДЖЕРЕЛОIz.com.ua