Чи впливає дата виготовлення шин на їх параметри?

Автор: Максимов Віталій

Деякі автомобілісти впевнені, що нові шини на автомобіль повинні бути тільки з однією датою виготовлення. В іншому випадку, нібито, у них можуть бути різні параметри, що призведе до погіршення керованості авто. Чи це так? На це питання дали відповідь представники компанії Continental...

Чи впливає дата виготовлення шин на їх параметри?  - today.ua

На всі параметри шин конкретна дата їх виробництва не має абсолютно ніякого впливу. Всі вони виробляються за однією технологією і з однакових матеріалів.

Проблема може виникнути, якщо шини зберігалися неправильно, без дотримання температурного режиму. В цьому випадку якість шин знижується. Вони можуть деформуватися і втратити еластичність.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зберігати шини потрібно в приміщенні, куди немає доступу ультрафіолетових променів, при широкому діапазоні температур (в залежності від шин). Вони повинні розташовуватися мінімум в метрі від приладів опалення. Для зберігання безкамерних шин потрібні умови, що виключають деформацію бортів і бічних стінок.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

Через місяць ухилянтам почнуть розсилати повістки поштою: у Міноборони розповіли про наслідки

Тому фахівці рекомендують купувати гуму у офіційних дилерів. Але навіть у них потрібно дізнатися, скільки шини, які вас зацікавили, вже зберігаються на складі.