Вдівець Жанни Фріске Шепелєв залишився без роботи з маленьким сином на руках

Вдівець Жанни Фріске Шепелєв залишився без роботи з маленьким сином на руках - today.ua

Жанна Фріске, яка померла близько п’яти років тому, не бажала своєму маленькому синові Платону сирітської долі. Однак її страшна хвороба виявилася невблаганною, і дитина росте без матері. Та хоча б із батьком до останнього часу все було благополучно.

У вдівця Жанни Фріске, Дмитра Шепелєва, була престижна і високооплачувана робота на Першому російському каналі. За чутками, Шепелєв отримував за свою працю близько трьох мільйонів рублів на місяць. З такими грошима дитині можна було ні в чому не відмовляти.

Однак тепер Дмитро Шепелєв залишився без роботи. Про це він сам повідомив у своєму Instagram. Телеведучий написав, що роки, проведені на Першому (а працював він там, з невеликими перервами, з 2008 року), стали для нього цілим світом.

“Географія подорожей від Аргентини до Парижа, від танкових полігонів Підмосков’я до казахських степів. Люди, видатні люди, про знайомство з якими не можна було і мріяти”, – пише Шепелєв.

Він згадує, як брав інтерв’ю у людей, які уособлювали епоху, як його впізнавали на вулицях міст навіть за кордоном. Та й напевно своєю зустріччю з Жанною Фріске популярний ведучий також був зобов’язаний роботі на Першому каналі.

Шепелєв каже, що його ніхто не “пішов” з каналу, хоча раніше з’являлися чутки, що керівництво останнім часом невдоволене падінням рейтингу його передач.

“Це непростий вибір, зроблений за обопільною згодою. Йому не передували ні конфлікти, ні взаємні претензії”, – написав телеведучий.

View this post on Instagram

Первый канал это целый мир для меня. География наших путешествий от Аргентины до Парижа, от танковых полигонов подмосковья до казахских степей. Люди, величайшие люди, о знакомстве с которыми нельзя было и мечтать. Боже, как я боялся заговорить с Гурченко, не мог выдавить ни слова, говорить вместо меня пришлось Юрию Николаеву. Вот я протягиваю микрофон первому лицу: "Как вам здесь?", ответ: "Спасибо, мне нравится ваша программа на Первом". В Афинах ко мне подходит местная девушка: "Это ты вел жеребьёвку Чемпионата мира по футболу? Я тебя видела". Всё это Первый и только малая часть того, что мы прожили вместе как одна семья. Сегодня мы приняли решение, что наши пути расходятся. Я больше не работаю на Первом. Это непростой выбор, сделанный по обоюдному согласию. Ему не предшествовали ни конфликты, ни взаимные претензии. Спасибо! Это было замечательное путешествие.

A post shared by Дмитрий Шепелев (@dmitryshepelev) on

Де тепер знайде собі роботу вдівець Жанни Фріске, невідомо. Втім, з осені минулого року, очевидно, готуючи собі “запасний аеродром”, він став активно розвивати свій YouTube-канал, на якому виходить його шоу “Папки”. Однак чи зможуть “Папки” прогодувати його з сином, невідомо.

Нагадаємо, раніше ми писали, що покійна мама Платона, Жанна Фріске ніяк не дає Шепелєву влаштувати особисте життя. Очевидно, енергетичний вплив покійної співачки настільки потужний, що вона не дає батькові знайти мачуху для сина.

Гороскоп на 7 квітня від Павла Глоби: що принесе цей квітневий вівторок усім знакам Зодіаку
Гороскоп на вівторок, 7 квітня 2020 року, обіцяє гармонію у стосунках між близькими людьми. На перший план виступають відносини в родині. Цей день гарний для...
Гірке зізнання Кіркорова про шлюб з Пугачовою: “Не дай Бог наступного разу влипнути”
Філіп Кіркоров, який після розлучення з Аллою Пугачовою, вже 15 років вважається одним із найзавидніших холостяків Росії, розповів про той період, коли він був у...
Рідні Жанни Фріске створили благодійний фонд імені дочки: "Шепелєва не запитали"
Жанна Фріске, яка після тяжкої хвороби пішла з життя у червні 2015 року, через майже п’ять років після своєї смерті, знову на слуху у суспільства....
Макова паска з лимонною цедрою: оригінальний рецепт святкової випічки
Великдень уже не за горами, а значить, саме час підібрати рецепт пасок до столу. Можливо, в цьому році вам захочеться спробувати щось новеньке й оригінальне....
Коронавірус перекреслив велику мрію Ірини Білик: як співачка святкує своє 50-річчя
Ірина Білик сьогодні, 6 квітня, відзначає своє 50-річчя. До свого золотого ювілею співачка готувала яскравий концерт у палаці “Україна”. Співачка багато анонсувала цей концерт, чимало...