Вдівець Жанни Фріске Шепелєв залишився без роботи з маленьким сином на руках

Жанна Фріске, яка померла близько п'яти років тому, не бажала своєму маленькому синові Платону сирітської долі. Однак її страшна хвороба виявилася невблаганною, і дитина росте без матері. Та хоча б із батьком до останнього часу все було благополучно.

Вдівець Жанни Фріске Шепелєв залишився без роботи з маленьким сином на руках - today.ua

У вдівця Жанни Фріске, Дмитра Шепелєва, була престижна і високооплачувана робота на Першому російському каналі. За чутками, Шепелєв отримував за свою працю близько трьох мільйонів рублів на місяць. З такими грошима дитині можна було ні в чому не відмовляти.

Вдівець Жанни Фріске Шепелєв залишився без роботи з маленьким сином на руках

Однак тепер Дмитро Шепелєв залишився без роботи. Про це він сам повідомив у своєму Instagram. Телеведучий написав, що роки, проведені на Першому (а працював він там, з невеликими перервами, з 2008 року), стали для нього цілим світом.

"Географія подорожей від Аргентини до Парижа, від танкових полігонів Підмосков'я до казахських степів. Люди, видатні люди, про знайомство з якими не можна було і мріяти", - пише Шепелєв.

Він згадує, як брав інтерв'ю у людей, які уособлювали епоху, як його впізнавали на вулицях міст навіть за кордоном. Та й напевно своєю зустріччю з Жанною Фріске популярний ведучий також був зобов'язаний роботі на Першому каналі.

Шепелєв каже, що його ніхто не "пішов" з каналу, хоча раніше з'являлися чутки, що керівництво останнім часом невдоволене падінням рейтингу його передач.

"Це непростий вибір, зроблений за обопільною згодою. Йому не передували ні конфлікти, ні взаємні претензії", - написав телеведучий.

https://www.instagram.com/p/B8tlYRPiFjq/

Де тепер знайде собі роботу вдівець Жанни Фріске, невідомо. Втім, з осені минулого року, очевидно, готуючи собі "запасний аеродром", він став активно розвивати свій YouTube-канал, на якому виходить його шоу "Папки". Однак чи зможуть "Папки" прогодувати його з сином, невідомо.

Нагадаємо, раніше ми писали, що покійна мама Платона, Жанна Фріске ніяк не дає Шепелєву влаштувати особисте життя. Очевидно, енергетичний вплив покійної співачки настільки потужний, що вона не дає батькові знайти мачуху для сина.

Із грудня в Україні зростуть пенсії: кому і як їх підвищать
В грудні в Україні мають зрости пенсії. Однак виплати піднімуть не всім пенсіонерам, а лише частині. Видання obozrevatel пише, що, зокрема, в останній...
Українці заробляють менше громадян В'єтнаму та Молдови: статистика МВФ
Середній дохід громадян України на рік становить 3 424 долара США. Це катастрофічно низький показник на душу населення. Про це йдеться в звіті Міжнаро...
В Україні найбільші мережі заправок дружно підвищили ціни на бензин: що відбувається на АЗС
Вчора, 21 жовтня, в Україні підскочили ціни на бензин і дизпаливо. Найбільші мережі автозаправок дружно підняли вартість на пальне, повідомляє “Бізнес...
В Україні дефіцит цукру, торговельні точки підняли ціни і продають не більше 5 кг в одні руки
Цукор в Україні стрімко подорожчав майже на третину, при цьому в багатьох торговельних мережах обмежили обсяги продажу. Більш того, експерти прогнозую...
Як правильно робити валютні заощадження: поради експерта про покупку і продаж доларів в Україні
Громадяни України, роблячи заощадження, найчастіше купують долари США. Ця валюта десятиліттями зберігала свою стабільність, ніж заслужила довіру людей...