В Україні стали менше купувати б/в автомобілів

Автор: Максимов Віталій

За даними аналітичного центру AUTO.RIA, в Україні після посилення 19 березня правил карантину, запровадженого у зв'язку з поширенням коронавіруса, кількість проданих б/в автомобілів скоротилося на 36,3%.

В Україні стали менше купувати б/в автомобілів - today.ua

Експерти відзначають, що, незважаючи на зниження продажів уживаних машин, українці активно дивляться пропозиції купівлі-продажу. Це свідчить про формування відкладеного попиту. Мабуть, після скасування карантину продажу б/в авто різко збільшаться.

Зниження продажів уживаних машин пов'язано насамперед з тим, що сервісний центри МВС припинили їх реєстрацію. Зареєструвати можна тільки нову машину.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До речі, про нові автомобілі. Продажі нових легкових автомобілів в Україні минулого тижня (23-29.03) порівняно з першим тижнем карантину (16-22.03) знизилися на 48%. Мабуть, найближчим часом, до відміни карантину, ця тенденція збережеться.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Між тим, офіційні імпортери і дилери стверджують, що у них немає труднощів з митним оформленням і поставками нових автомобілів. Тобто дефіциту таких машин немає навіть через закриття кордонів.