В Україні збільшився попит на нові авто

Автор: Максимов Віталій

За даними «УкрАвтопрома», в 2019 році в Україні продали і зареєстрували 88 500 нових автомобілів. Це на 8% більше, ніж у 2018 році.

В Україні збільшився попит на нові авто - today.ua

На початку 2019 року здавалося, що за підсумками року український ринок нових автомобілів покаже падіння, причому, вельми помітне, порівняно з 2018 роком. Так, у січні продажі нових машин в нашій країні впали на 21%, а в лютому – на 2%. Це пояснювалося тим, що в той час діяли пільгові умови розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.

Однак навесні, коли пільги на розмитнення «євроблях» закінчилися, продажі нових автомобілів почали збільшуватися. Навесні – на 3%, влітку – на 9%, а восени – на цілих 16%. За підсумками 2019 року продажі виросли на 8% в порівнянні з 2018 роком.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найчастіше українці купували нові автомобілі брендів Renault, Toyota, Kia, Skoda і Nissan. Беззаперечний лідер – Renault. У минулому році в нашій країні продали 14 603 нових авто цього бренду.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

У чому причина зростання ринку нових автівок? Їх кілька. По-перше, в 2019 році зміцнилася гривня. По-друге, в минулому році аграрії зібрали гарний урожай.