В Україні електромобілі дорожчати не будуть

Автор: Максимов Віталій

В Україні, незважаючи на те, що 1 липня 2020 року набуде чинності нова редакція Митного тарифу, продовжать діяти пільги на ввезення електромобілів. Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів Данило Гетманцев, голова Комітету Верховної Ради з питань фінансової і податкової політики.

В Україні електромобілі дорожчати не будуть - today.ua

Після того, як депутати Верховної Ради 4 червня затвердили проект Закону про митний тариф, який передбачає нову класифікацію електромобілів, деякі експерти висловили думку, що в Україні через це збільшиться вартість електромобілів. В їх міркуваннях була певна логіка.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Однак, електрокари в нашій країні дорожчати не будуть. Такої думки дотримується голова Комітету Верховної Ради з питань фінансової і податкової політики Данило Гетманцев, а він, звичайно, володіє повною інформацією з цього питання.

Нагадаємо, що з 2018 року електромобілі можна ввозити в Україну без сплати акцизу і податку на додану вартість. Це стосується як нових машин з електричною силовою установкою, так і б/в. В результаті цього в нашій країні за останні два роки різко збільшилися продажі електрокарів.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі