18:13
20 листопада
2024

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak - today.ua
1733
Максимов Віталій
Редактор стрічки новин today.ua

Український дизайнер Роман Прядко на своїй сторінці у Facebook показав інтер'єр свого нового віртуального проекту Kraz Chumak. На його думку, таким міг би бути салон нового українського позашляховика.

Дизайн віртуального концепту Kraz Chumak презентували у жовтні 2024 року. Але тоді Роман Прядко не показав його салон. І ось тепер, через місяць, він це виправив. Ми з вами можемо побачити, яким б приблизно міг бути салон позашляховика Chumak, якби раптом його вирішили запустити в серійне виробництво.

Спочатку пригадаймо дизайн кузова віртуального концепту Kraz Chumak. Він нам нагадав японський компактний рамний позашляховик Toyota FJ Cruiser, створений в ретро-стилі. Компанія Toyota випускала FJ Cruiser з 2006 до 2022 рік. Зрештою японський автогігант зняв цю модель з конвеєра.

Ходять чутки, що Toyota планує розробити і випустити на ринок новий компактний позашляховик, який можна вважати своєрідним наступником FJ Cruiser. Влітку 2023 року під час презентації нового Toyota Land Cruiser компанія Toyota показала силует ще одного позашляховика із "квадратним" дизайном кузова. Передбачається, що це і був відроджений FJ Cruiser або, принаймні, компактніший позашляховик з назвою Cruiser.

Як би там не було, але у дизайні Toyota FJ Cruiser та концепту Kraz Chumak ми помітили багато однакових елементів. Chumak не такий агресивний, як віртуальний концепт Kraz FURIA 4x4, який Роман Прядко показав влітку 2024 року.

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak - today.ua

Салон концепту Chumak виглядає, звичайно, непогано, але в нас склалося враження, що він міг би бути сучаснішим. Наприклад, явно не вистачає великого вертикально орієнтованого дисплея в центрі передньої панелі, який зараз такий популярний.

Нагадаємо, підприємство "АвтоКраз" кілька років тому націоналізували, і з того часу воно не випускає автомобілі. Щоправда, якийсь час тому у ЗМІ з'явилися повідомлення, що "АвтоКраз" випускатиме військову автомобільну техніку. У цьому проєкті має брати участь відома компанія "Українська бронетехніка". Можливо, йдеться про бронеавтомобілі. У серпні 2023 року "АвтоКраз" оголосив про прийом на роботу робочих кількох спеціальностей. Тобто, мабуть, це підприємство все ж таки продовжує працювати, незважаючи на війну та обстріли з боку російських окупантів.

Нагадаємо, раніше ми повідомили, що бензин та дизельне паливо у грудні 2024 року в Україні не дорожчатимуть.