У російській Держдумі висловилися щодо закінчення війни в Україні

Війна в Україні дуже дорого дається обом сторонам конфлікту. Однак РФ має намір її продовжувати ще два-три роки, незважаючи на величезні воєнні втрати навіть серед своїх громадян.

У російській Держдумі висловилися щодо закінчення війни в Україні - today.ua

Такі терміни назвав у своєму інтерв'ю віце-спікер Держдуми Петро Толстой (https://t.me/c/1708761316/38653).

Російський віце-спікер визнає, що війна в Україні дається його країні ціною величезних людських втрат. Проте, навіть незважаючи на власні втрати, агресор не має наміру відступати від заявлених цілей так званої СВО. Втім, із цілями наш агресивний ворог давно і остаточно сам заплутався. Кожен тамтешній чиновник та ЛГД озвучують власні версії.

"Ще роки два – три. Тому що це не швидко. Це опір серйозний. Ворог серйозний… Тому, так, на жаль, цей час, це дуже дорога ціна", - каже Толстой.

При цьому він заявляє, що це ціна за те, "щоб Росія не відчувала себе приниженою" (втім, навряд чи хтось зміг би принизити росіян більше, ніж вони себе принизили самі, - авт.).

У російській Держдумі висловилися щодо закінчення війни в Україні

Російський віце-спікер також не упустив нагоди висловитися, яка доля чекає на Україну після цієї війни. Він зазначив, що наша країна заплатить за це "найвищу ціну", при цьому озвучивши російські ідеологічні мантри, чому Україні доведеться платити таку ціну:

"Це найвища ціна за ось це їхнє бажання спочатку просто опинитися і з Росією, і з Європою, потім тільки з Європою, потім стати антиросією - вся ця траєкторія, вона, звичайно, їм дорого обійдеться".

Загалом, з усього цього потоку свідомості можна зробити один висновок: російська верхівка готова ще два-три роки крокувати по трупах своїх солдатів, аби комусь щось довести, адже ніякої іншої логіки в цьому не видно.

А ось на думку українського астролога Влада Росса, війна закінчиться наступного року. Причому, Росія перша відмовиться від подальших військових дій. Астролог пов'язує це зі швидкою смертю Володимира Путіна, який, за його словами, доживає останні місяці.