У Києві від завтра перестає працювати весь пасажирський транспорт – Аваков

У Києві від завтра перестає працювати весь пасажирський транспорт – Аваков - today.ua

Арсен Аваков опублікував звернення до  громадян у своєму Facebook. Глава МВС пише про те, що буде ставити перед президентом і всіма гілками влади питання про запровадження більш жорсткого карантину на всій території країни.

Звернення глави МВ, завжди доволі стриманого на прояви емоцій, цього разу вийшло розлогим та емоційним. Аваков тезисно виділив кілька моментів, на яких варто зупинитися.

Світ змінився за кілька днів

Криза через коронавірус виявилася набагато жорсткішою, ніж усі інші фінансово-економічні потрясіння. Зараз майже в однаковому становищі весь світ. Навіть у найбільш розвинених країнах не вистачає засобів для підтримки здоров’я і життя усіх хворих. В Україні – поготів. Тому для нас зараз найголовніше – виграти час. Не дати вірусу поширитися блискавично, і не дати захлинутися медицині.

“Це треба чесно говорити. І дива завтра не відбудеться…. Потрібен час! Ситуація буде змінюватися, ми будемо насичувати систему всім необхідним – але потрібно час!Треба виграти час, що б зараз не захворіло якомога більше українців.”

Йде війна, і медики – на передньому краї цієї битви

Медиків, лікарів, медсестер, фельдшерів, потрібно берегти в першу чергу. На них лежить найбільша навантаження і відповідальність за нас усіх.

Слідом за медиками йдуть поліцейські, нацгвардейцы, рятувальники, прикордонники. На них покладена місія по охороні кордонів і дотримання правопорядку, а також з’явилися додаткові, соціальні, функції.

“Досвід всіх країн, які борються з коронавірусом, показує – найбільш атакована на стійкість система – медицина”

Найближчим часом краще не буде

Вірус лише набирає силу. Пік захворюваності і, на жаль, смертності ще попереду. Наше спільне завдання – згладити ці піки. Тому потрібно вводити повний карантин, щоб звести всі контакти між людьми до мінімуму.

“ТОТАЛЬНИЙ ПОВНИЙ КАРАНТИН – моя позиція, про яку хочу просити кожного з Вас і буду наполягати на ньому, відповідно до моїх повноважень в органах влади. На даний момент в країні мають працювати тільки критично необхідні суб’єкти господарювання, незалежно від форм власності!”

За людьми повинні зберегтися робочі місця і зарплата

Там, де це можливо, люди мають бути відправлені на дистанційну роботу. Де не можливо, підприємства потрібно зупинити. Працювати мають лише підприємства, які виробляють засоби захисту, їжу, медикаменти.

“Люди повинні бути вдома на карантині. НЕ ЗВІЛЬНЕНІ, НЕ НАДІСЛАНІ ЗА СВІЙ РАХУНОК – на карантині !!!! – про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли виживемо!”

Це має стати неухильним і жорстким правилом для всіх. Ніяких посиденьок із друзями, крім як у чаті. (Слава Богу, є Інтернет). Громадський транспорт повинен бути зупинений. Ним мають користуватися лише медики, правоохоронці, рятувальники, аптекарі і продавці продовольчих магазинів.

У коментарі до свого розлогого посту Арсен Аваков також написав:

“Київ зупиняє пасажирські перевезення, крім працівників екстрених служб, аптек і продовольчих магазинів. З неділі”.

Нагадаємо, на сьогоднішній ранок в Україні підтверджений 41 випадок захворювання коронавірусом. Три з них завершилися летально.

Гороскоп на 5 липня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам вдалий день, а Терезам легкість у вирішенні непростих завдань
Гороскоп на неділю, 5 липня 2020 року, обіцяє сприятливий день для того, щоби знайти вихід зі складної ситуації. У цей день легко зважитися на те,...
Всесильний Аваков: глава МВС – реальний центр влади в Україні
Арсен Аваков – мабуть, одна з найбільш суперечливих і найбільш вагомих фігур в українській політиці. На своєму посту глави МВС він вже понад шість років....
“Потрібно зберігати три дні”: українцям розповіли, що робити з використаними захисними масками
Захисні медичні маски, які продаються в аптеках, не призначені для багаторазового використання. Незважаючи на те, що деякі українці весь карантин ходять в одній масці, перучи...
Доктор Комаровський розповів про закінчення пандемії коронавірусу: швидкого позбавлення чекати не варто
Відомий лікар і телеведучий Євген Комаровський в ефірі телеканалу ukraina24 поділився своїми міркуваннями, коли людству можна сподіватися на закінчення пандемії коронавірусу. Медик каже, що розраховувати...
Не встиг навіть нічого зрозуміти: сонний водій загинув в аварії під Києвом
В аварії на в’їзді до Києва сьогодні вранці сталась летальна ДТП, в якій загинув водій вантажівки. Повідомлення про цю аварію з’явилося в пабліку “Київ оперативний”....