У Києві від завтра перестає працювати весь пасажирський транспорт – Аваков

У Києві від завтра перестає працювати весь пасажирський транспорт – Аваков - today.ua

Арсен Аваков опублікував звернення до  громадян у своєму Facebook. Глава МВС пише про те, що буде ставити перед президентом і всіма гілками влади питання про запровадження більш жорсткого карантину на всій території країни.

Звернення глави МВ, завжди доволі стриманого на прояви емоцій, цього разу вийшло розлогим та емоційним. Аваков тезисно виділив кілька моментів, на яких варто зупинитися.

Світ змінився за кілька днів

Криза через коронавірус виявилася набагато жорсткішою, ніж усі інші фінансово-економічні потрясіння. Зараз майже в однаковому становищі весь світ. Навіть у найбільш розвинених країнах не вистачає засобів для підтримки здоров’я і життя усіх хворих. В Україні – поготів. Тому для нас зараз найголовніше – виграти час. Не дати вірусу поширитися блискавично, і не дати захлинутися медицині.

“Це треба чесно говорити. І дива завтра не відбудеться…. Потрібен час! Ситуація буде змінюватися, ми будемо насичувати систему всім необхідним – але потрібно час!Треба виграти час, що б зараз не захворіло якомога більше українців.”

Йде війна, і медики – на передньому краї цієї битви

Медиків, лікарів, медсестер, фельдшерів, потрібно берегти в першу чергу. На них лежить найбільша навантаження і відповідальність за нас усіх.

Слідом за медиками йдуть поліцейські, нацгвардейцы, рятувальники, прикордонники. На них покладена місія по охороні кордонів і дотримання правопорядку, а також з’явилися додаткові, соціальні, функції.

“Досвід всіх країн, які борються з коронавірусом, показує – найбільш атакована на стійкість система – медицина”

Найближчим часом краще не буде

Вірус лише набирає силу. Пік захворюваності і, на жаль, смертності ще попереду. Наше спільне завдання – згладити ці піки. Тому потрібно вводити повний карантин, щоб звести всі контакти між людьми до мінімуму.

“ТОТАЛЬНИЙ ПОВНИЙ КАРАНТИН – моя позиція, про яку хочу просити кожного з Вас і буду наполягати на ньому, відповідно до моїх повноважень в органах влади. На даний момент в країні мають працювати тільки критично необхідні суб’єкти господарювання, незалежно від форм власності!”

За людьми повинні зберегтися робочі місця і зарплата

Там, де це можливо, люди мають бути відправлені на дистанційну роботу. Де не можливо, підприємства потрібно зупинити. Працювати мають лише підприємства, які виробляють засоби захисту, їжу, медикаменти.

“Люди повинні бути вдома на карантині. НЕ ЗВІЛЬНЕНІ, НЕ НАДІСЛАНІ ЗА СВІЙ РАХУНОК – на карантині !!!! – про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли виживемо!”

Це має стати неухильним і жорстким правилом для всіх. Ніяких посиденьок із друзями, крім як у чаті. (Слава Богу, є Інтернет). Громадський транспорт повинен бути зупинений. Ним мають користуватися лише медики, правоохоронці, рятувальники, аптекарі і продавці продовольчих магазинів.

У коментарі до свого розлогого посту Арсен Аваков також написав:

“Київ зупиняє пасажирські перевезення, крім працівників екстрених служб, аптек і продовольчих магазинів. З неділі”.

Нагадаємо, на сьогоднішній ранок в Україні підтверджений 41 випадок захворювання коронавірусом. Три з них завершилися летально.

Лєра Кудрявцева осоромилися перед чоловіком: “Що це м’якеньке в штанях?”
Лєра Кудрявцева скаржиться на тяготи карантинного життя. Телеведуча каже, що вимушене домашнє ув’язнення перетворило її на куховарку. Цілий день вона готує сніданки, обіди і вечері...
Як спекти смачні паски: найбільш вдалий рецепт великодньої випічки на заварному тісті
Ніжні, повітряні і неймовірно ароматні паски виходять на заварному тісті. Від такої пасхальної випічки всі в захваті. При цьому спекти смачні паски на заварному тісті...
Надія Бабкіна досі в комі: залишається тільки сподіватися
Надія Бабкіна, як і раніше, перебуває в медикаментозній комі, в яку її вели кілька днів тому. Лікарі утримуються від будь-яких прогнозів, позаяк немає позитивної динаміки....
ПриватБанк не повертає українцям депозити: подробиці скандалу
ПриватБанк звинуватили у відмові клієнту повернути гроші з депозиту. Незважаючи на те, що термін закриття депозиту вже закінчився, банк без відома клієнта продовжив його дію....
“Щоб не з’їхати з глузду”: Комаровський розповів, чи варто гуляти з дітьми під час карантину
Карантин, введений в Україні попередньо до 24 квітня, кардинально змінив щоденний режим багатьох українців. І хоч деякі і продовжують ігнорувати правила карантину, більшість все ж...