Успенська розповіла про свої романи з двома російськими президентами

Успенська розповіла про свої романи з двома російськими президентами - today.ua

Любов Успенська не перестає дивувати публіку. Королеві шансону вдається не залишити байдужими нікого: ні своїх шанувальників, ні недоброзичливців. Усім вона захоплююче цікава, і всі знаходять що обговорити в її особистому житті. Тим більше, що й саме життя підкидає дров у вогнище популярності 66-річної зірки.

Так, нещодавно півсвіту обговорювало скандал у сім'ї знаменитої шансоньєтки. Її 30-річна дочка Тетяна Плаксіна звинуватила матір у моральних знущаннях, яким Успенська нібито піддавала свою єдину спадкоємицю усе її життя. Плаксіна каже, що мати всіляко придушувала її як особистість, а також не давала їй реалізувати себе.

Зрештою, гучний скандал завершився тим, що дочка покинула Росію і поїхала за океан до свого батька, з яким Любов Успенська вже рік як не живе.

Особисте життя у Любові Успенської якось не склалося. Вона не зуміла зустріти того чоловіка, з яким їй би хотілося разом постаріти і вмерти в один день. Тим більше, що старіти королева шансону явно не має наміру. Вона підтримує себе у формі, і зараз, у свої 66, виглядає, мабуть, краще, ніж колись у свої 40.

Та й, судячи з чуток, Любов Успенська зараз доволі активно просуває 28-річного співака з Грузії, який також не приховує ніжних почуттів до зірки. Втім, сама співачка цей роман не підтверджує, хоча й не спростовує.

Успенська розповіла про свої романи з двома російськими президентами

Так, в одному зі своїх недавніх інтерв'ю, Успенська заявила, що вона "жінка високого класу", і що аби з ким вона справи не матиме.

"Я - жінка високого класу. І якщо вже й буду з кимось, то тільки з Медвєдєвим або Путіним", - заявила Любов Залманівна.

Зостається лише з'ясувати, чи знають Медвєдєв і Путін, що потрапили в загін обраних. Ну, з Медведєвим усе ясно, в нього є дружина. А от холостяк Путін може й не підозрює, що щастя поруч ходить.

Чи не тому у своєму особистому блозі Любов Успенська стала постити доволі відверті фото. Так, на одному зі знімків співачка постала в томної позі у сукні, під якою немає спідньої білизни.

Яким буде курс долара у наступному році: прогноз експерта
У прийдешньому, 2021, році курс долара не буде зазнавати таких різких змін, як у нинішньому. Звичайно, якісь зрушення в той чи інший бік можливі і буд...
Скільки українцям доведеться віддати за комуналку цієї зими: сума перевищує прожитковий мінімум
Комунальні послуги для українців з наступного місяця подорожчають, так як почнеться опалювальний сезон. Експерт Юрій Корольчук розповів, яку суму дове...
Чи варто українцям зараз міняти долари: експерти розповіли
Долар в Україні стрімко дорожчає і до кінця вересня, за прогнозами експертів, повинен досягти 28,40 грн/дол., тоді як на сьогоднішній день американськ...
Яким буде курс долара в кінці вересня: НБУ не зупинить подорожчання валюти
Національна валюта втрачає в ціні, а долар продовжує стрімко дорожчати. Така тенденція продовжиться і далі. Експерти прогнозують, що наступного тижня ...
Дорогі чиновники: у Мінфіні пояснили, чому Офісу президента підвищили витрати на наступний рік
Міністр фінансів Сергій Марченко розповів журналістам, чому в бюджеті на наступний рік збільшили витрати на утримання Офісу президента майже на 40%. Г...