Українці під час карантину запасаються новими автомобілями

Автор: Максимов Віталій

За даними AUTO-Consulting, після того, як в Україні 18 березня посилили карантин, введений через поширення коронавіруса, різко підскочили продажі нових автомобілів. Українці "закуповувалися" в автосалонах напередодні їх закриття та переходу на дистанційну роботу.

Українці під час карантину запасаються новими автомобілями - today.ua

Так, з 16 по 21 березня продажі багатьох автовиробників в Україні підскочили на 74% порівняно з показниками, які були до введення карантину. Причому, деякі компанії збільшили продажі нових машин на 100 і навіть на 121%.

Найчастіше напередодні переходу автосалонів на дистанційну роботу українці купували бюджетні нові автомобілі. Лідером у цей період став Renault.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Незважаючи на сплеск продажів нових автомобілів, викликаний посиленням правил карантину, в довгостроковій перспективі навряд чи варто чекати позитивних новин. Офіційно карантин введено до 3 квітня, але вже зараз кажуть, що його продовжать.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Всі автовиробники в Європі закрили свої заводи. Коли вони знову запрацюють – поки не відомо. Деякі експерти вважають, що навіть у травні відновлення роботи автозаводів малоймовірно.