Українці можуть отримати дешеві б/в авто з Південної Кореї

У Південній Кореї поступово відмовляються від бензинових і дизельних автомобілів на користь гібридних машин і електромобілів. Частина з них може потрапити в Україну.

Українці можуть отримати дешеві б/в авто з Південної Кореї - today.ua

У 2020 році в Південній Кореї з'являться 700 електричних таксі. На придбання кожної такої машини виділять субсидію в розмірі 15 000 доларів.

Цікаво, що знижку в 15 00 доларів на купівлю електромобіля, який потім почнуть використовувати в якості таксі, південнокорейська влада буде видавати на машини зроблені в різних країнах світу, а не тільки в самій Південній Кореї.

У Південній Кореї в останні роки посилилося екологічне законодавство. В результаті цього автовиробники змушені випускати автомобілі, які менше, ніж раніше забруднюють повітря. В кінці 2019 року в центрі Сеула заборонили їздити на старих дизельних машинах. Зараз в цій країні нараховується близько 2,18 млн. авто з дизельним двигуном.

Перехід Південної Кореї на екологічні транспортні засоби призведе до того, що частина б/в автомобілів з бензиновими і дизельними моторами вирушить на продаж в інші країни, можливо, і в Україну.

ДЖЕРЕЛОAutotheme.info