Зустріч Нового року – заняття непросте. Деякі громадяни можуть "перебрати" за святковим столом, і тоді перший день Нового року для них перетворюється на важке випробування. Усі задоволення може зіпсувати похмілля після свята. Тому за святковим столом краще не зловживати алкоголем. Але якщо вже так сталося, то є кілька випробуваних способів, як найшвидше позбутися похмільного синдрому.
Від неприємного стану можна позбутися за допомогою таблеток та народних засобів.
Етиловий спирт здатний виводити рідину з організму. Тому в людини, яка "переборщила" з алкогольними напоями, настає часткове зневоднення, яке стає причиною деяких симптомів похмільного синдрому. Для компенсації втрати рідини слід вживати багато води. Ідеальним рішенням буде вживання мінеральної води. Крім того, можна пити чай із медом. Для поповнення енергії варто вживати фруктові соки.
Не завадять при інтоксикації і сорбенти. Традиційне активоване вугілля можна замінити більш сучасними засобами, тому що першого знадобиться значно більше, ніж його аналогів.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Із дошкульним головним болем допоможе впоратися аспірин. Слід зазначити, що цей препарат не сумісний зі спиртним. Тому прийняти таблетку аспірину можна буде лише через 6 годин після останньої чарки.
З депресією, викликаною похміллям, допоможе впоратися валеріана або собача кропива (пустирник). Ці препарати здатні знизити нервову напругу та покращити сон.
Прискорити обмін речовин та виведення етанолу з організму здатна бурштинова кислота. Препарат можна придбати практично у будь-якій аптеці, і його вартість не висока. Перешкодою для прийому таблеток можуть стати проблеми із ШКТ. Вживання бурштинової кислоти протипоказане людям з виразкою і гастритом.
З негативним впливом на серцево-судинну систему допоможуть впоратися препарати магнію, такі як магнезія (магнію сульфат), магнесол, панангін (аспаркам). Також вони сприяють прискоренню обміну речовин, полегшують головний біль, знімають набряки та зменшують прояви депресивних станів.
Полегшити похмілля можна й за допомогою безалкогольного мохіто. Для його приготування знадобиться лимон, м'ята і трохи цукру. Все це слід залити мінеральною водою та додати кубики льоду. Із домашніх засобів допоможе старий добрий розсіл. Підійде будь-який, що є вдома. Здолати нудоту зможуть зелений чай та кориця.
Нагадаємо, стало відомо, скільки можна випити алкоголю на Новий рік, щоб уранці сісти за кермо автомобіля.