Українським водіям за дотримання ПДР будуть платити гроші

В Україні з'явився спеціальний додаток «Безпечне водіння», що пропонує гроші українським водіям, які не порушують правила дорожнього руху. Розробником цього додатка став стартап «Штрафи UA».

Українським водіям за дотримання ПДР будуть платити гроші - today.ua

Якщо водій, зареєстрований в додатку «Безпечне водіння», не порушує правила дорожнього руху, то йому дають до 18% кешбэка від суми страхування. Додаток уважно стежить за водієм і формує його рейтинг.

Свій рейтинг водій побачить тільки після перших десяти поїздок. Одночасно з цим він побачить, яку йому запропонували суму кешбэка.

Цей додаток доступний до завантаження з 10 січня. На даний момент його завантажили більше 11 тис. разів. По ідеї, перші користувачі повинні були вже дізнатися, скільки грошей вони можуть отримати за керування авто без порушення правил дорожнього руху. Однак, поки що не відомо, чи отримав хтось обіцяну винагороду.

Українським водіям за дотримання ПДР будуть платити гроші

Раніше повідомлялося, що в 2019 році в Україні сталося 160 675 ДТП. У них 3454 людей загинули, а ще 32 736 осіб отримали травми різного ступеня тяжкості. Найчастіше дорожні аварії відбуваються приблизно в 17-00 (в цей час було скоєно 7% від усіх дорожніх аварій).