В українця за порушення митних правил забрали Tesla Model S

Автор: Максимов Віталій

У жителя Чернівецької області за порушення митних правил конфіскували електромобіль Tesla Model S. Крім того, йому доведеться заплатити штраф у розмірі 100% вартості цієї машини (більше 1 млн. грн).

В українця за порушення митних правил забрали Tesla Model S - today.ua

Власник електромобіля Tesla Model S подав митникам договір купівлі-продажу, в якому говорилося, що його ціна становить 15 000 євро. Цей документ здався митникам підозрілим. Вони вирішили уточнити інформацію у своїх словацьких колег.

Виявилося, що словацьким митникам власник Model S подав договір купівлі-продажу, в якому вказувалася сума у 32 300 євро. Тобто українським митникам він надав підроблений договір, бажаючи заощадити. Цим він порушив статтю 483 Митного кодексу України.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За рішенням суду електромобіль Tesla Model S конфіскували. Мало того, тепер колишній його власник зобов'язаний також сплатити в бюджет держави штраф у розмірі повної вартості Model S, тобто трохи більше 1 млн. грн.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Нагадаємо, що серійне виробництво Tesla Model S почалося в 2012 році. Зараз у цієї моделі є кілька версій, в залежності від ємності батареї. Запас ходу – 425 км