У Skoda Octavia з'явився бюджетний китайський конкурент

У Китаї почалися продажі недорогого автомобіля Baojun RC-5, який розробили разом китайська корпорація SAIC і американський концерн General Motors. Ця новинка позиціонується як дешева альтернатива Skoda Octavia.

У Skoda Octavia з'явився бюджетний китайський конкурент - today.ua

Довжина Baojun RC-5 становить 4 650 мм, а колісна база - 2 700 мм. Покупцям він пропонується в двох варіантах кузова - ліфтбек і універсал. Як бачите, розміри у RC-5 та типи кузова такі ж, як у чеській Octavia.

Автомобіль оснащується 1,5 л бензиновим двигуном потужністю 147 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Витрата палива - 6,2 л на 100 км шляху.

У Skoda Octavia з'явився бюджетний китайський конкурент На подив, RC-5 має хороше обладнання. Наприклад, у нього є цифрова приладова панель, клімат-контроль і шкіряна обробка салону. Звичайно, не у всіх комплектаціях.

У Skoda Octavia з'явився бюджетний китайський конкурент Уже в базовій комплектації є Антиблокувальна система, датчики паркування, та дві подушки безпеки. Звичайно, систем безпеки в базі мало, але в більш дорогих комплектаціях їх більше.

В інших країнах Baojun RC-5 буде продаватися під брендом Chevrolet.