ТОП-5 найпопулярніших електромобілів в Україні

Автор: Максимов Віталій

Незважаючи на те, що березень 2020 року пройшов в Україні під знаком карантину введеного через коронавірус, українці досить активно, хоча і не в такій кількості, як раніше, купували електрокари. Пропонуємо вашій увазі ТОП-5 найпопулярніших електромобілів в нашій країні у березні.

ТОП-5 найпопулярніших електромобілів в Україні - today.ua

5. Audi E-Tron

У березні українці купили 17 електричних кросоверів Audi E-Tron (див. фото вгорі). Всі вони нові. Ці кросовери випускають в Бельгії (з осені 2019 року). E-Tron оснащується двома електромоторами загальною потужністю 406 к.с. Запас ходу – 400 км. Розгін до 100 км/год займає 5,7 секунди при максимальній швидкості 200 км/год.

4. Volkswagen e-Golf

ТОП-5 найпопулярніших електромобілів в Україні

19 електричних Volkswagen e-Golf минулого місяця отримали українську «прописку». Всі вони відносяться до вторинного ринку. «Гольф» завжди користувався попитом у нашій країні. Не виняток і його електрична версія.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

3. Tesla Model 3

ТОП-5 найпопулярніших електромобілів в Україні

Минулого місяця в Україні зареєстрували 32 електричних седана Tesla Model 3. Всі вони раніше вже перебували в експлуатації. Серійний випуск Model 3 почався в 2016 році. У базовій комплектації у цього седана запас ходу становить 350 км.

2. Tesla Model S

ТОП-5 найпопулярніших електромобілів в Україні

47 електромобілів Tesla Model S у березні 2020 року оформили українську «прописку». Тільки один з них був новим, інші – б/в.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

1. Nissan Leaf

ТОП-5 найпопулярніших електромобілів в Україні

Nissan Leaf залишається найпопулярнішим електромобілем не тільки в світі, але і в Україні. Минулого місяця в нашій країні зареєстрували 129 електрокарів Leaf. І всі вони раніше вже були в експлуатації.