ТОП-5 найшвидших собак у світі

Автор: Грудзинська Олена

Людство любить собак за багато честнот - відданість, постійний позитив. Але є у них ще одна якість, яка раніше була вкрай необхідна для виживання. Найшвидша собака у світі й представники її породи безліч разів рятували людські життя. Та й зловити дичину було ніколи не зайвим.

ТОП-5 найшвидших собак у світі - today.ua

Грейхаунди

ТОП-5 найшвидших собак у світі

Найшвидша собака в світі. Швидкість, яку розвиває, доходить до 72 км / ч. Вважається, що порода була привезена на Британські острови зі Східної Європи. Були виведені спеціально для полювання на зайця з умінням долати короткі дистанції дуже швидко. Зустрічається близько 30 забарвлень грейхаундів.

Салюки

ТОП-5 найшвидших собак у світі

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Швидкість, з якою може бігти така собака,  становить 68 км / год. Деякі експерти стверджують, що салюки можуть підтримувати велику швидкість довше, ніж грейхаунди. Ці собаки історично використовувалися для полювання на газелей, лисиць і кроликів. Бувають найрізніших кольорів, від білосніжних до повністю чорних.

Афганський хорт

ТОП-5 найшвидших собак у світі

Швидкість, з якою  може пересуватися, - 64 км на годину. Була виведена в Афганістані спеціально з розрахунком на холодну температуру гір. Окрас собак цих порід може бути дуже різним, часто відрізняє чорна морда.

Угорська вижла

ТОП-5 найшвидших собак у світі

Максимальна швидкість, з якою може рухатися, 64 км/год. Родом з Угорщини, як це видно з назви. На батьківщині дуже цінувалися як прекрасні помічники в полюванні, відмінні захисники. Вижла демонструє відтінки коричневого, часто зустрічається мідний.

Джек-рассел-тер'єри

ТОП-5 найшвидших собак у світі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Їх швидкість складає 61 км на годину. Історія появи починається в 1795 році, коли англійським мисливцям на лисиць потрібні були породи повністю білих собак, щоб легко відрізняти їх від дичини. І зараз - переважно білі з коричневими плямами.

Нагадаємо, нещодавно була названа причина, чому собаки рідко нападають на жінок.

Головне