ТОП-5 євроблях, які у вересні ввезли до України

Автор: Максимов Віталій

За даними Інституту дослідження авторинку, у вересні 2023 року в Україні розмитнили понад 21 000 автомобілів на іноземній реєстрації. Вперше у п'ятірку вживаних автомобілів, що ввезені в нашу країну з-за кордону, увійшов електромобіль.

ТОП-5 євроблях, які у вересні ввезли до України - today.ua

Йдеться про електромобіль Nissan Leaf. У вересні в Україні зареєстрували 588 уживаних електрокарів Leaf, які ввезли з-за кордону.

Перше місце зайняв Volkswagen Golf (1500). На другому місці Skoda Octavia (916). На третьому місці Renault Megane (806), а на четвертому – Volkswagen Passat (755).

До п'ятірки найпопулярніших брендів серед вживаних автомобілів, які у вересні поточного року зареєстрували в Україні, увійшли Volkswagen (18,4%), Renault (9,3%), Nissan (7,9%), Audi (7,8) %) та Skoda (6,6%).

Популярні зараз

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

З'явився докладний список категорій переселенців, яким продовжать виплату державної допомоги ВПО після 1 лютого

В Україні почалося стрімке зростання цін на картоплю: з'явились прогнози щодо подальшої вартості цього овочу

Потрібно зазначити, що ввезення автомобілів в Україну вже два місяці поспіль перевищує 21 000. Найчастіше ці машини реєструють у Львівській області, у Києві, а також у Київській області.

Вже кілька місяців поспіль збільшується ввезення в Україні електромобілів. Як ми вже говорили, беззаперечний лідер серед них – Nissan Leaf. Але також українці часто привозять із-за кордону електромобілі Tesla Model 3 та Tesla Model Y.

ТОП-5 євроблях, які у вересні ввезли до України

Головна причина збільшення кількості електромобілів, що ввозяться в Україну, полягає в тому, що за їх розмитнення не потрібно платити. До того ж українці стали частіше купувати машини з електричною силовою установкою через подорожчання бензину та дизельного палива, через те, що вибір моделей став більшим.

Втім, більшість українців, як і раніше, віддають перевагу автомобілям з ДВС. Багато хто з них вважає, що електромобілі не підходять під клімат України. Їх також відлякує погано розвинена інфраструктура для електрокарів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У вересні 2023 року в Україні оформили 87 100 договорів купівлі-продажу вживаних автомобілів. Це на 10,3% більше, ніж за аналогічний місяць 2022 року. Найбільше угод було оформлено у Києві, а також у Київській, Дніпропетровській, Одеській та Львівській областях. Лідерами з продажу на ринку автомобілів у вересні 2023 року стали такі моделі: Volkswagen Passat (3 123), Skoda Octavia (2 652), Volkswagen Golf (2 557), ЗАЗ/Daewoo Lanos (2 165) і Renault Megane ( 1524).

Нагадаємо, раніше ми розповіли, що потрібно для перереєстрації автомобіля після встановлення ГБО. Після того, як в автомобіль встановили ГБО, його власник має 10 днів, щоб перереєструвати.