ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з “автоматом“

ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з “автоматом“ - today.ua

В умовах суворого карантину, який з-за коронавіруса введено в Україні з 18 березня, особливо актуальною стала наявність особистого автомобіля. Пропонуємо вашій увазі ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з АККП. Вони допоможуть вам зберегти мобільність, поки є проблеми з громадським транспортом.

Daewoo Matiz – від 2 500 доларів

Мініатюрний Daewoo Matiz (див. фото вгорі) може зачарувати своїм дизайном і розчарувати відсутністю систем безпеки. Тим не менш, його мотор об'ємом 0,8 л і потужністю 52 к.с. працює разом з автоматичною коробкою передач, а ціна дуже доступна.

Chevrolet Aveo – від 3 800 доларів

ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з “автоматом“

За 3 800 доларів реально знайти Chevrolet Aveo в хорошому стані і з прозорою історією. Він поступається за споживчими якостями лідерам свого сегменту, зате виграє за ціною. Деякі критикують його автоматичну коробку передач, вважаючи її ненадійною і примхливою. Тому при покупці звернете увагу на стан «автомата».

Mitsubishi Lancer – від 4 600 доларів

ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з “автоматом“

Б/в Mitsubishi Lancer порадує свого власника. Це надійний і невередливий автомобіль. Головне, щоб дилери не піднімали ціни на запчастини.

Для моторів 1.5 і 1.6 л доступний невмирущий чотириступінчастий класичний «автомат». Для всіх двигунів доступні надійні п'ятиступінчасті механічні коробки передач.

Opel Astra – від 4 800 доларів

ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з “автоматом“

Opel Astra не потребує представлення. Ця модель міцно входить в число найбільш продаваних б/в автомобілів на українському ринку. З покоління в покоління Astra стає досконаліше і надійніше, а її дизайн - яскравіше й виразніше.

4-ступінчаста автоматична коробка передач після 2008 року вважається цілком надійною. До цього у неї був один серйозний недолік.

Renault Scenic – від 4 900 доларів

ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з “автоматом“

Renault Scenic – це компактвен. Його по праву вважають одним з родоначальників цього сегмента. Він підкуповує затишним, світлим салоном і зручністю посадки. За 4 900 доларів можна купити досить «молодий» Scenic в хорошому стані.

Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...
В якій валюті українцям зберігати заощадження: експерт дав пораду
Долар в Україні стрімко зростає, однак, експерти не радять українцям бігти в обмінники і продавати валюту. Зараз краще спробувати зберегти свої заощад...
ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...