ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з “автоматом“

В умовах суворого карантину, який з-за коронавіруса введено в Україні з 18 березня, особливо актуальною стала наявність особистого автомобіля. Пропонуємо вашій увазі ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з АККП. Вони допоможуть вам зберегти мобільність, поки є проблеми з громадським транспортом.

ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з “автоматом“ - today.ua

Daewoo Matiz – від 2 500 доларів

Мініатюрний Daewoo Matiz (див. фото вгорі) може зачарувати своїм дизайном і розчарувати відсутністю систем безпеки. Тим не менш, його мотор об'ємом 0,8 л і потужністю 52 к.с. працює разом з автоматичною коробкою передач, а ціна дуже доступна.

Chevrolet Aveo – від 3 800 доларів

ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з “автоматом“

За 3 800 доларів реально знайти Chevrolet Aveo в хорошому стані і з прозорою історією. Він поступається за споживчими якостями лідерам свого сегменту, зате виграє за ціною. Деякі критикують його автоматичну коробку передач, вважаючи її ненадійною і примхливою. Тому при покупці звернете увагу на стан «автомата».

Mitsubishi Lancer – від 4 600 доларів

ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з “автоматом“

Б/в Mitsubishi Lancer порадує свого власника. Це надійний і невередливий автомобіль. Головне, щоб дилери не піднімали ціни на запчастини.

Для моторів 1.5 і 1.6 л доступний невмирущий чотириступінчастий класичний «автомат». Для всіх двигунів доступні надійні п'ятиступінчасті механічні коробки передач.

Opel Astra – від 4 800 доларів

ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з “автоматом“

Opel Astra не потребує представлення. Ця модель міцно входить в число найбільш продаваних б/в автомобілів на українському ринку. З покоління в покоління Astra стає досконаліше і надійніше, а її дизайн - яскравіше й виразніше.

4-ступінчаста автоматична коробка передач після 2008 року вважається цілком надійною. До цього у неї був один серйозний недолік.

Renault Scenic – від 4 900 доларів

ТОП-5 бюджетних б/в автомобілів з “автоматом“

Renault Scenic – це компактвен. Його по праву вважають одним з родоначальників цього сегмента. Він підкуповує затишним, світлим салоном і зручністю посадки. За 4 900 доларів можна купити досить «молодий» Scenic в хорошому стані.