ТОП-4 найнадійніших електромобілів

У минулому році в Україні продали рекордну кількість електромобілів. Інтерес до таких машин зараз досить високий. Але які з них найбільш надійні? Пропонуємо вашій увазі ТОП-4 найнадійніших електрокарів за результатами краш-тестів Euro NCAP.

ТОП-4 найнадійніших електромобілів - today.ua

4. Jaguar I-Pace

Jaguar I-Pace (див. фото вгорі) – це перший електромобіль в історії Jaguar. Він цілком заслужено вже отримав безліч нагород в автомобільному світі. Його надійність теж високо оцінена. У краш-тестах Euro NCAP він отримав загальну оцінку 326.

3. Mercedes EQC

ТОП-4 найнадійніших електромобілів

У Mercedes EQC менше запас ходу, ніж у його конкурента Jaguar I-Pace. Однак, німецький електричний люксовий кросовер забезпечує кращий захист дорослих та дітей, ніж його британський «колега». Загальна оцінка в краш-тестах Euro NCAP – 336.

2. Telsa Model X

ТОП-4 найнадійніших електромобілів

На другому місці в цьому рейтингу знаходиться електричний люксовий кросовер Telsa Model X. У краш-тестах Euro NCAP він отримав загальну оцінку 345. Особливо високо оцінений захист дорослих пасажирів.

1. Tesla Model 3

ТОП-4 найнадійніших електромобілів

Самим надійним електромобілем у краш-тестах Euro NCAP зарекомендувала себе Tesla Model 3. У неї загальна оцінка 350. Практично по всім випробуванням вищі бали.