ТОП-10 найнадійніших б/в сімейних кросоверів

ТОП-10 найнадійніших б/в сімейних кросоверів - today.ua

До вибору сімейного кросовера потрібно підходити особливо ретельно, адже на ньому буде їздити ваша сім'я. Експерти журналу What Car?, опитавши кілька тисяч автомобілістів, назвали ТОП-10 найнадійніших б/в сімейних кросоверів.

10. Seat Ateca – 94,7%

За останні 12 місяців 23,2% власників Seat Ateca (див. фото вгорі) мали проблеми, головним чином з кондиціонером, акумулятором і внутрішньою обробкою. Загальний рейтинг надійності - 94,7%.

9. Toyota C-HR - 95%

ТОП-10 найнадійніших б/в сімейних кросоверів

Toyota C-HR – це досить надійний кросовер. Якщо у нього є проблеми, то найчастіше з внутрішньою обробкою і системою супутникової навігації. Загальний рейтинг надійності 95%.

8. Kia Sportage – 95,3%

ТОП-10 найнадійніших б/в сімейних кросоверів

Kia Sportage попереднього покоління – відмінний сімейний позашляховик. У нього просторий салон, великий багажник і він цілком надійний. 20% власників цього кросовера повідомили, що за останні 12 місяців їм доводилося відправляти його на СТО.

7. Volkswagen Tiguan першого покоління – 95,7%

ТОП-10 найнадійніших б/в сімейних кросоверів

VW Tiguan першого покоління був дуже популярним сімейним кросовером. Загальний рейтинг надійності – 95,7%. Іноді скаржаться на його електрику.

6. Volkswagen Tiguan другого покоління – 96%

ТОП-10 найнадійніших б/в сімейних кросоверів

20,2% власників VW Tiguan другого покоління за останні 12 місяців відправляли його на СТО. 6,1% з них робили кузовні роботи.

5. Hyundai Tucson – 96,6%

ТОП-10 найнадійніших б/в сімейних кросоверів

Hyundai Tucson міцний і надійний сімейний кросовер. За останні 12 місяців 14,9% власників Tucson ремонтували його на СТО. 7,5% проблем пов'язані з коробкою передач.

4. Peugeot 3008 – 97,4%

ТОП-10 найнадійніших б/в сімейних кросоверів

При купівлі б/в Peugeot 3008 можна бути впевненим, що це надійний кросовер. Його власникам не потрібно турбуватися, що виникнуть серйозні проблеми. Якщо ж проблеми виникають, то у 7,1% випадках вони пов'язані з кондиціонером, а 3,4% - з рульовим керуванням і кузовом.

3. Audi Q3 – 98%

ТОП-10 найнадійніших б/в сімейних кросоверів

Audi Q3 посів високе третє місце в рейтингу найбільш надійних б/в сімейних кросоверів. Загальний рейтинг його надійності – 98%.

2. Volvo XC40 – 98,4%

ТОП-10 найнадійніших б/в сімейних кросоверів

Volvo XC40 користується великою популярністю завдяки красивому дизайну, класному салону і системам безпеки. До цього можна також додати й відмінну надійність. Лише 10,8% власників XC40 сказали, що у цього кросовера були проблеми. І найчастіше невеликі проблеми, а на кросовері продовжували їздити.

1. Kia Sportage поточного покоління – 98,6%

ТОП-10 найнадійніших б/в сімейних кросоверів

Kia Sportage поточного покоління з повним правом можна вважати самим надійним сімейним уживаним кросовером. Тільки 6,8% власників Sportage заявили, що у нього були проблеми. У 2,7% випадків скаржилися на коробку передач.

Українців обкрадають за допомогою QR-кодів: знімають гроші з карток і блокують телефони
В Україні збільшується число випадків, коли шахраї крадуть гроші з карток українців за допомогою QR-кодів і блокують їх телефони. Активуючи QR-код, лю...
Яким буде курс долара у наступному році: прогноз експерта
У прийдешньому, 2021, році курс долара не буде зазнавати таких різких змін, як у нинішньому. Звичайно, якісь зрушення в той чи інший бік можливі і буд...
Скільки українцям доведеться віддати за комуналку цієї зими: сума перевищує прожитковий мінімум
Комунальні послуги для українців з наступного місяця подорожчають, так як почнеться опалювальний сезон. Експерт Юрій Корольчук розповів, яку суму дове...
Чи варто українцям зараз міняти долари: експерти розповіли
Долар в Україні стрімко дорожчає і до кінця вересня, за прогнозами експертів, повинен досягти 28,40 грн/дол., тоді як на сьогоднішній день американськ...
Яким буде курс долара в кінці вересня: НБУ не зупинить подорожчання валюти
Національна валюта втрачає в ціні, а долар продовжує стрімко дорожчати. Така тенденція продовжиться і далі. Експерти прогнозують, що наступного тижня ...