Стало відомо, скільки буде коштувати найдешевша нова Skoda Octavia

Skoda Octavia нового (четвертого) покоління, чиї продажі почнуться в найближчі місяці, в базовій комплектації Active в кузові ліфтбек буде коштувати від 17 790 євро, а в кузові універсал – від 18 760 євро.

Стало відомо, скільки буде коштувати найдешевша нова Skoda Octavia - today.ua

У базовій комплектації в новій Octavia є 16-дюймові сталеві колісні диски, система утримання смуги руху, система аварійного екстреного гальмування, електрорегульовані зовнішні дзеркала, електричні склопідйомники, центральний замок, електромеханічне стоянкове гальмо (EPB), сім подушок безпеки.

Під капотом розташовується 1,0 л двигун TSI потужністю 110 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Іншого мотора для базової комплектації не передбачено.

Стало відомо, скільки буде коштувати найдешевша нова Skoda Octavia

В салоні в базовій комплектації є шкіряне кермо, але воно не багатофункціональне. Багатофункціональне шкіряне кермо пропонується для більш дорогих комплектацій. Круїз-контролю теж немає, але його можна купити за 349 євро.

Потрібно врахувати, що в різних країнах базове обладнання у нової Skoda Octavia може бути різним. Буде цікаво дізнатися, яке обладнання в Україні отримає ця новинка.

ДЖЕРЕЛОAuto.cz