Стало відомо, коли дебютує “міні“ Toyota Land Cruiser

Автор: Максимов Віталій

Компанія Toyota офіційно представить новий позашляховик, який стане найменшою моделлю в лінійці Toyota Land Cruiser, наприкінці жовтня 2023 року. Про це повідомило японське видання BestCar з посиланням на інсайдерську інформацію.

Стало відомо, коли дебютує “міні“ Toyota Land Cruiser - today.ua

За даними видання BestCar, "міні" Land Cruiser дебютує на виставці Japan Mobility Show-2023. Вона розпочнеться 25 жовтня.

Що нам зараз відомо про цей новий японський позашляховик? Toyota ще офіційно не оголосила, як він називатиметься. Але деякі японські ЗМІ стверджують, що він називатиметься Land Hopper. Чому? Тому що в серпні 2022 року компанія Toyota зареєструвала назву Land Hopper як товарний знак. Мабуть, саме так ця новинка називатиметься у Японії. В інших країнах світу її можуть продавати за іншою назвою.

Передбачається, що довжина Land Hopper становитиме 4,49 м, ширина – 1,80 м, а висота – 1,85 м. Тобто він буде приблизно такого самого розміру, як Toyota Corolla Cross. І він за розмірами буде помітно меншим, ніж стандартний Land Cruiser.

Популярні зараз

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

З'явився докладний список категорій переселенців, яким продовжать виплату державної допомоги ВПО після 1 лютого

В Україні почалося стрімке зростання цін на картоплю: з'явились прогнози щодо подальшої вартості цього овочу

Скільки дверей буде у Land Hopper? Стандартний Land Cruiser має версії на 3 і 5 дверей. Думаємо, що у "міні" Land Cruiser теж буде дві такі версії.

Стало відомо, коли дебютує “міні“ Toyota Land Cruiser

Які силові агрегати увійдуть до лінійки двигунів цього компактного позашляховика – ще не відомо. Передбачається, що він отримає бензинові мотори та гібридну силову установку, як у Corolla Cross. Але не виключено, що у нього будуть такі ж двигуни, як у Toyota RAV4. Також не виключено, що Land Hopper матиме версію з електричною силовою установкою.

Land Hopper матиме сучасне обладнання та передові технології, у тому числі системи допомоги водію та активної безпеки. І він збереже хороші позашляхові якості стандартного Land Cruiser.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Коли Toyota почне продавати Land Hopper? У продажу він з'явиться, певне, на початку 2024 року. Ціни офіційно ще не оголосили, але, якщо вірити чуткам, у Європі він може коштувати близько 27 000 євро. Це цікаво з огляду на те, що стандартний Land Cruiser зараз продають за ціною від 50 000 євро.

Нагадаємо, раніше механік пояснив, чому в автомобілях Toyota потрібно частіше міняти моторне мастило.