Стало відомо, якими натуральними засобами можна замінити шкідливу хімію під час миття посуду

Автор: Марченко Любов

Жирний посуд або посуд із сухими залишками їжі краще мити теплою водою з миючим засобом. Однак магазинний засіб не завжди є під рукою. Та й сама хімія неабияк шкодить здоров'ю. При цьому її легко можна замінити на натуральні миючі засоби.

Стало відомо, якими натуральними засобами можна замінити шкідливу хімію під час миття посуду - today.ua

Які натуральні засоби допоможуть добре вимити посуд навіть у холодній воді, розповів apostrophe.

Хімічні миючі засоби, звичайно, дуже ефективні та зручні у використанні. Однак, як не ополіскуй після них посуд, все ж таки шкідлива хімія залишається на його поверхні, в тому числі й речовини, що містять канцерогени. Згодом це все потрапляє до людського організму з їжею, викликаючи тяжкі захворювання. Крім того, вода після миття посуду потрапляє в каналізацію, а звідти до природних водойм, отруюючи річки і все живе у них.

А тим часом, такі наслідки можна звести до мінімуму, якщо відмовитися від використання хімічних миючих засобів, і почати користуватися натуральними.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Стало відомо, якими натуральними засобами можна замінити шкідливу хімію під час миття посуду

Фахівці пропонують кілька ефективних натуральних засобів для миття посуду

Сода. Сода добре очищає посуд від жиру, накипу та нальоту від чаю. Соду наносять на вологу губку та чистять нею посуд. Однак цей засіб не підходить для чищення сковорідок і посуду з тефлоновим та антипригарним покриттям.

Господарське мило. Підійде будь-яке господарське мило 65% або 72%. А щоб не розчиняти тверде мило, можна одразу купити його в рідкому вигляді.

Гірчиця. Цей натуральний засіб також легко відмиває посуд від жиру та залишків їжі. Причому гірчиця, на відміну соди, не залишає подряпин на жодному покритті. Тому нею можна чистити і каструлі, і сковорідки. Можна гірчичний порошок одразу наносити на вологу губку. А можна й попередньо змішати його з водою - так, щоби вийшла гірчична паста.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Природно, що при використанні натуральних засобів також потрібно ретельно ополоснути посуд. Однак у цьому випадку, навіть якщо на ньому залишаться мікрочасточки миючого засобу, це не завдасть шкоди організму.

Нагадаємо, можна зробити гель для миття посуду власноруч. Для цього потрібно розчинити господарське мило та кальциновану соду у гарячій воді.

Головне