Рада ЄС розглядає заявку України на вступ до Євросоюзу

Автор: Максимов Віталій

Рада ЄС розпочала розгляд заявки України на вступ до Євросоюзу. Про це у Twitter повідомив український посол Всеволод Ченцо, який передав українську заявку постпреду Франції Філіпу Леглізу-Косту, який головує у Раді ЄС.

Рада ЄС розглядає заявку України на вступ до Євросоюзу - today.ua
EPA / UPG

"Вручив підписану президентом України Володимиром Зеленським заявку на членство у Європейському союзі", - написав український посол.

Очікується, що заявку України на вступ до Євросоюзу можуть розглянути 1 березня 2022 року. Проте офіційно ця інформація поки що не підтверджена.

Нагадаємо, 28 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна звернулася до Європейського союзу щодо негайного приєднання до блоку за новою спеціальною (прискореною) процедурою. Документ підписали президент України Володимир Зеленський, голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Донати на ЗСУ зросли: названо три фонди, яким найбільше довіряють українці

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Оля Полякова повідомила, що її старша дочка знову потрапила до лікарні: “Мені набридло дуже сильно вже“

Заявка на вступ до Європейського Союзу подана нашою країною відповідно до статті 49 Договору про ЄС.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Європейська комісія зазвичай розглядає заявки до 18 місяців. Проте Україна просить про прийняття за спеціальною (прискореною) процедурою.

Раніше глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн сказала, що Україна є європейською країною і Євросоюз хоче бачити її у своїх лавах.