Смертельне зіткнення мікроавтобусів в Одеській області: в ДТП - двоє загиблих і багато постраждалих

Сьогодні, 15 листопада, на світанку в Одеській області зіткнулися два мікроавтобуси. ДТП сталася в Білгород-Дністровському районі на трасі Одеса-Рені, неподалік від села Старокозаче.

Смертельне зіткнення мікроавтобусів в Одеській області: в ДТП - двоє загиблих і багато постраждалих - today.ua

Як встановила слідчо-оперативна група, що працювала на місці зіткнення, мікроавтобус Mercedes Sprinter повинен був за правилами пропустити іншого учасника руху. Проте з якоїсь причини він цього не зробив, і в результаті два мікроавтобуси - Mercedes Sprinter і Toyota Hiace - зіткнулися між собою. Смертельне зіткнення мікроавтобусів в Одеській області: в ДТП - двоє загиблих і багато постраждалих У підсумку, один із пасажирів Toyota загинув миттєво, на місці події. Решту постраждалих - обох водіїв, а також трьох пасажирів - забрали в лікарню з ушкодженнями різних органів і з травмами різного ступеня тяжкості. Але, на жаль, один із потерпілих помер вже в реанімації. Решту - медики намагаються виходити.

Смертельне зіткнення мікроавтобусів в Одеській області: в ДТП - двоє загиблих і багато постраждалих За результатами цієї ДТП в поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 286 ч.2. Однак, якщо навіть винного визначить суд і покарає, загиблих вже не повернути.

Нагадаємо, в Києві на зупинці громадського транспорту некероване таксі знесло чотирьох людей. Двоє з них загинули. Водій таксі каже, що намагався перелаштуватися з одного ряду в інший і не впорався з керуванням. До того ж, він був стомлений після нічної зміни і, як припускають, міг заснути за кермом.