Skoda Octavia нового покоління: з'явились подробиці

Skoda Octavia нового (четвертого) покоління, яка скоро з'явиться у продажу, оснащена передовими технологіями безпеки. Причому, деякі з них Skoda в своїх моделях використовує вперше.

Skoda Octavia нового покоління: з'явились подробиці  - today.ua

Нова Octavia стала першою моделлю чеського автогіганта, яка отримала систему Turn Assist. Ця система при повороті на перехресті зможе виявляти небезпеку і вжити відповідні заходи (автоматично зупинити автомобіль). Turn Assist активується при включенні покажчика повороту наліво.

Тексти показали, що ця система ефективна. Без сумніву, вона стане в нагоді водіям.

Skoda Octavia нового покоління: з'явились подробиці

Буде корисна водіям і пасажирам «Октавії» нова технологія попередження. Вона контролює ситуацію навколо припаркованого автомобіля. Якщо виходити з автомобіля небезпечно – система подасть звуковий та візуальний сигнали. Завдяки цьому водій і пасажири можуть уникнути різних неприємних ситуацій, що виникають зазвичай на тісних парковках.

Крім того, нова Skoda Octavia стала першою «шкодою», що отримала систему запобігання зіткнень. У цієї системи безліч датчиків, радарів і камер. Завдяки цьому система на швидкості до 140 км/год виявляє потенційну небезпеку, і машина уникає її.

ДЖЕРЕЛОAutocentre.ua