Скандал з Ломаченко: боксер опублікував відео з російським спецназом

Український боксер Василь Ломаченко розмістив у соціальній мережі двохвилинне відео, в якому фігурують російські спецназівці.

Скандал з Ломаченко: боксер опублікував відео з російським спецназом - today.ua

Сьогодні, 9 січня, в Instagram-профілі українського боксера Василя Ломаченка було опубліковано відео з російськими спецназівцями. Так, в ролику з логотипом російського YouTube-каналу "Корсунська пустель", що належить священикам з села Корсунь, присутній спецназ РФ. Голос за кадром переконує слухача, що «людина православна даремно силу не застосує». А в кінці навіть дякують за допомогу в зйомках «Ввічливим людям».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от LOMA (@lomachenkovasiliy)

У віршованому розмірі подається ідея, що «православний зовсім не означає слабкий», а чільним посилом подана «сила православного духу». Василь Ломаченко розмістив відео, де говориться, що підставляти праву щоку, якщо вдарили в ліву не рекомендується.

«Коль нападе, відповіддю приправ», - радять автори.

Коли військові відкривають вогонь, голос за кадром супроводжує його словами: «За батьківщину-матір, за дітей, за сім'ю, людина православна рук не опустить, вона краще за них життя залишить в бою, кістьми в поле ляже, але вражину не пустить».

Як повідомляється, оригінальний ролик був опублікований влітку 2019 року. Там спецназівці говорять про те, що вони з Чечні.

Користувачі пишуть на соціальної сторінці, що було величезною помилкою розміщувати подібне відео в День жалоби в Україні, що говорити про озброєних солдатів та релігійні речи - дві протилежні позиції, що це російські окупанти.

Ломаченко завантажив ролик кілька годин тому і ніяк не прокоментував запис, пояснюючи мету публікації.

Нагадаємо, не так давно Василь Ломаченко розповів про свій новий шестиколісний Mercedes-Benz для полювання.

ДЖЕРЕЛОdialog.ua