Штормити буде 3 дні: коли очікувати найближчі магнітні бурі

Автор: Грудзинська Олена

Активність магнітосфери буде підвищена з 2 по 4 лютого. Це буде відчуватися ще добу до і після магнітного шторму. Однак активність сонячного вітру все ж буде недостатньою, щоб класифікувати подію як магнітну бурю.

Штормити буде 3 дні: коли очікувати найближчі магнітні бурі - today.ua

Як повідомляється, зима 2019/2020 досить спокійна в геомагнітному плані. Однак кілька разів на місяць в будь-якому випадку стабільно трапляються стрибання збудження в магнітосфері.

Перша в цьому році слабка магнітна буря відчувалася в Україні 14-15 січня. Вже в найближчі години активність магнітосфери почне згасати.

Але, як свідчать дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, лютий почнеться з досить відчутного геомагнітного шторму.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Штормити буде 3 дні: коли очікувати найближчі магнітні бурі
У періоди геомагнітної активності варто особливо уважно ставитися до здоров'я метеочутливим людям, а також тим, хто має неврологічні та серцеві проблеми. У цей час потрібно більше відпочивати, не зловживати важкою їжею, відмовитися від алкоголю та кави, уникати стресових ситуацій.

Під час магнітних бурь і геомагнітних коливань чутливі люди можуть відчувати головний біль, безсоння, порушення роботи серцево-судинної системи, зниження працездатності та втому, зростання адреналіну в крові, загострення хронічних захворювань, стреси та депресію.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Багато лікарів радять  більше ходити пішки в цей час, уникати конфліктних ситуацій, мати під рукою необхідні ліки і утриматися від далеких поїздок.

Нагадаємо, раніше Уляна Супрун коментувала міф про магнітні бурі.