Батьки школярів категорично проти дистанційного навчання: результати соцопитування

Автор: Лобанова Єлизавета

Новий навчальний рік розпочнеться в Україні менш, ніж через місяць. У тих регіонах, які будуть відноситися до "зеленої" і "жовтої" зон, навчання школярі почнуть за партами, а в "помаранчевій" і "червоній" зоні може триватиме онлайн-навчання. Дистанційну освіту найбільше не підтримують батьки. Багато хто з них вважає, що онлайн-уроки негативно відображаються на якості освіти їхніх дітей.

Батьки школярів категорично проти дистанційного навчання: результати соцопитування - today.ua

Згідно з соцопитуванням служби Центру Разумкова, 49,7% українських батьків не підтримують дистанційне навчання в школах в карантин. 24,6% виступають категорично, 25,1% - скоріше проти, ніж підтримують, 32,3% - підтримують повністю, і ще 18% не змогли відповісти.

Щодо того, з якими проблемами зіткнулися батьки під час дистанційного навчання, 26,1% відзначили зниження рівня успішності дітей, 21,6% - брак уваги вчителів до потреб дітей, 21,3% поскаржилися на погану якість Інтернету, і ще 19% - на брак або відсутність пристроїв для онлайн-навчання.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Респондентів також попросили оцінити рівень середньої освіти в Україні. 44,5% з них вважають його середнім, 36,4% - низьким, 10,1% - високим, і ще 8,9% не змогли відповісти.

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Нафтогаз дасть пенсіонерам знижку на газ

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

Раніше повідомлялося, які вимоги висунув МОЗ учням і педагогам до початку нового навчального року.