Єфремов зробив політичну заяву з приводу своєї кримінальної справи: “Я клоун, а не опозиціонер“

Єфремов зробив політичну заяву з приводу своєї кримінальної справи: “Я клоун, а не опозиціонер“ - today.ua

Михайло Єфремов дедалі більше починає усвідомлювати, що уникнути суворого судового вироку йому не вдасться. Подейкують, що за його кримінальним провадженням пильно стежать із Кремля. І якщо раніше актор був майже упевнений, що йому дадуть м'яке покарання за "п'яне" ДТП, то тепер у нього такої впевненості немає. Мабуть через це актор вирішив піти на угоду з владою: він зробив політичну заяву.

Про це розповів адвокат Єфремова Ельман Пашаєв. Вчора він заходив відвідати свого підзахисного і заодно розповів йому, що в багатьох ЗМІ, і зокрема в українських, його справу представляють як розправу путінського режиму над волелюбним актором-опозиціонером. Почувши таке трактування події, Єфремов вирішив зробити політичну заяву, передавши її через свого адвоката.

Єфремов зробив політичну заяву з приводу своєї кримінальної справи: “Я клоун, а не опозиціонер“

При цьому актор передав журналістам, аби ті не шукали у його справі ніякого політичного підгрунтя. Мовляв, Путін його п'яним за кермо не садив. Він також заявив, що далекий від політики і не має ніякого стосунку до опозиції, а також додав кілька слів безпосередньо про російського гаранта.

"Нічого не маю проти особистості Путіна. Чому я повинен погано ставитися до людини, яка нас годує – нас, людей мистецтва, діячів кіно. Адже всі ми пам'ятаємо, в якому занепаді була культура раніше", - буквально заявив актор.

Адвокат йому роз'яснив, що журналісти часто приписують його до опозиції через його участь у телепроекті "Гражданин поэт" і віршів, які він там читає. Єфремов відповів, що читав він не свої вірші, а твори інших поетів, і за це він отримував гроші. Це його робота, і не більш того.

"Я артист, клоун, а не опозиціонер. Це моя робота", - повідомив Єфремов, при цьому пояснивши, що не вкладає в слово "клоун" образливого сенсу.

Втім, не так важливо, що він вкладає в це слово. Адже цілком зрозуміло, що актор зрікся своїх поглядів, вирішивши відмовитися від своєї опозиційності.

Адже раніше розповідали, що нібито влада зацікавлена в "посадці" Єфремова, причому надовго. Мабуть такі чутки дійшли і до заслуженого актора, і він, поміркувавши, вирішив, що не час зараз йому демонструвати свої політичні уподобання. Як кажуть в одній крилатій фразі з відомої російської кінострічки: "Жити захочеш – не так розкорячишся".

Коли в Україні знову потеплішає: Наталка Діденко засмутила прогнозом погоди
Народний синоптик Наталка Діденко розповіла, коли в Україні знову потеплішає і припиняться дощі з грозами. За словами метеоролога, терпіти холод і вог...
У ВООЗ закликали до посилення карантину: ослаблення призвело до другої і третьої хвилі епідемії
У світі почалася друга хвиля пандемії коронавіруса. У деяких країнах другу хвилю захлеснула ще сильніша третя. До таких плачевних наслідків призвело п...
Названі ознаки фальсифікації виборів в Білорусі: “80% за Лукашенко не проголосували“
Поки Олександр Лукашенко святкує свою перемогу на президентських виборах в Білорусі, в країні тривають мітинги тих громадян, які не згодні з попередні...
Алкогольний напій, який діє на організм, як парацетамол
Невелика доза цього алкогольного напою допоможе забути про головний біль. Однак лікарі закликають не зловживати, інакше ви отримаєте зворотний результ...
Дистанційна освіта з точки зору психології: до чого призведе навчання онлайн
Про те, варто чи не варто переводити українські школи на навчання онлайн, сперечаються ось уже кілька місяців самі діти, батьки, педагоги і політики. ...