З'явилася нова інформація про позашляховик Toyota Land Hopper

Автор: Максимов Віталій

З'явилася нова інформація про новий позашляховик Toyota Land Hopper, який компанія Toyota офіційно представить на виставці Japan Mobility Show-2023. Він буде конкурувати з Suzuki Jimny та Ford Bronco.

З'явилася нова інформація про позашляховик Toyota Land Hopper - today.ua

Компактні позашляховики Suzuki Jimny та Ford Bronco вже давно стали ледь не легендарними. У всякому разі, те, що вони дуже відомі і популярні, ніхто заперечувати не буде. Компанія Toyota має свої знамениті моделі. Наприклад, Toyota Land Cruiser. Але він більший, ніж Jimny та Bronco.

Боси Toyota хочуть, щоб і у них був невеликий позашляховик, який зміг би скласти конкуренцію Suzuki Jimny та Ford Bronco. Його зроблять на базі Toyota Land Cruiser. Ця новинка має попередню назву Land Hopper. Кілька місяців тому Toyota запатентувала у Японії назву Land Hopper.

Раніше Hopper помітили на зображенні-тизері, який показала компанія Toyota. На цьому тизері було кілька нових автомобілів, які планує розробити Toyota. Серед них був компактний позашляховик. Зовні він дуже схожий на концепт Compact Cruiser, який дебютував у 2021 році. Концепт Compact Cruiser був невеликим електричним позашляховиком. Передбачається, що на базі цього концепту збудують Hopper.

Популярні зараз

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Обмежено придатні чоловіки можуть стати необмежено придатними: у Міноборони роз'яснили, що їм слід зробити під час мобілізації

Українцям розповіли, на яку пенсію можна розраховувати громадянам, що отримують понад 33 тисячі зарплати

За даними японських ЗМІ, розміри позашляховика Land Hopper будуть приблизно такими, як Corolla Cross. Тобто його довжина становитиме 4,49 м, а ширина – 1,80 м. Але позашляховик буде на 18 см вищим, ніж Corolla Cross.

З'явилася нова інформація про позашляховик Toyota Land Hopper Toyota Compact Cruiser

Яка силова установка буде у Toyota Land Hopper – ще не відомо. Як ми вже говорили, Compact Cruiser – це електричний концепт. Якщо Hopper справді збудують на його базі, то він може отримати електричну силову установку. Щоправда, деякі ЗМІ у цьому сумніваються. Вони вважають, що бензинові та дизельні двигуни вірогідніші. Можливо, будуть використовуватись гібридні силові агрегати, такі як чотирициліндровий 2,4-літровий двигун I-Force Max з турбонаддувом.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Коли Toyota офіційно представить компактний позашляховик Toyota Land Hopper? Це відбудеться на виставці Japan Mobility Show-2023, яка розпочнеться 25 жовтня. У продажу він з'явиться у 2024 році. Скільки він коштуватиме – ще не відомо. Мабуть, він коштуватиме приблизно стільки ж, скільки зараз коштують Suzuki Jimny та Ford Bronco.

Раніше ми розповіли про те, чому в автомобілях Toyota моторне мастило потрібно міняти частіше, ніж рекомендує виробник.