Порошенка і його соратників підозрюють в підготовці державного перевороту, - Генпрокуратура

П'ятого президента України Петра Порошенка і його соратників підозрюють в підготовці державного перевороту у 2013-2014 роках і в 2020 році. Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за такою підозрою. Про це повідомив у своєму Facebook нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін.

Порошенка і його соратників підозрюють в підготовці державного перевороту, - Генпрокуратура - today.ua

"Публікую документи про реєстрацію в судовому реєстрі і початку розслідування за фактами незаконного захоплення державної влади, широкомасштабних розкрадань і легалізації "брудних" грошей організованою злочинною групою", - пише Кузьмін.Порошенка і його соратників підозрюють в підготовці державного перевороту, - Генпрокуратура

До свого повідомлення він додав і прізвища тих, кого конкретно підозрюють у всьому перерахованому вище. Крім самого Порошенка, йдеться  також про колишнього в.о. президента Олександра Турчинова, колишнього прем'єр-міністр Арсенія Яценюка, екс-спікера парламенту Андрія Парубія, колишнього главу МЗС Павла Клімкіна, колишнього нардепа Давида Жванію та інших соратників п'ятого президента.

Порошенка і його соратників підозрюють в підготовці державного перевороту, - Генпрокуратура З копій документів, отриманих на запит Кузьміна з офісу Генпрокуратури, можна визначити, що справу порушено 21 жовтня. Крім прізвищ передбачуваних зловмисників, названі також передбачувані дати злочинів.

Невідомо, чи взялася б взагалі Генпрокуратура за це розслідування, якби не рішення Печерського суду міста Києва, яким суд зобов'язав прокуратуру це зробити. Приводом до порушення кримінальної справи стали так звані "плівки Жванії". В одному зі своїх записів Давид Жванія розповідає про підготовку держперевороту.
Нагадаємо, Давид Жванія розповів, що Порошенко та його соратники підтримували події на Майдані 2013-2014 року не тільки ідеологічно, а й фінансово. По суті це була змова олігархів, які дуже майстерно зіграли на настроях і сподіваннях народу, говорить колишній нардеп.